Adele zaprezentowała właśnie klip do utworu „Oh My God”
Data: 13-01-2022 o godz. 15:24:11
Temat: Info


Adele (5.05.1988 Londyn) postanowiła nagrać drugi teledysk promujący niesamowitą płytę „30”, która biła rekordy sprzedaży zarówno w Polsce, jak i na świecie.Przy pracy nad klipem brytyjska artystka ponownie spotkała się z Samem Brownem, reżyserem odpowiadającym za oprawę „Rolling In The Deep”. Ruch i energia, których doświadczymy w ilustracji, podkreślają duszny klimat samej piosenki. Tak samo jak słowa „Wiem, że to złe, ale chcę się bawić”.

(Adele / fot. Raven Varona)

Czwarty album Adele dominuje listy przebojów na całym globie. Płyta osiągnęła w Polsce platynowy status w zaledwie kilka tygodni po premierze. Wokalistka może się też pochwalić potrójnie platynową płytą w Stanach Zjednoczonych oraz podwójną platyną w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i Korei Południowej. „30” to najlepiej sprzedająca się płyta zagranicznego artysty w Polsce w 2021 roku. Krążek utrzymywał się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się płyt wg. magazynu Billboard przez siedem tygodni. To także jedyny album, który sprzedał ponad milion fizycznych kopii w ubiegłym roku.

Utworem, który jeszcze przed premierą wprowadził nas w klimat płyty było „Easy On Me”. Numer zajmował pierwszą pozycję listy Billboard Hot 100 przez osiem tygodni. To także najczęściej grana piosenka w amerykańskich stacjach radiowych. Utrzymała się na tej pozycji przez sześć tygodni, bijąc tym samym o tydzień poprzedni rekord artystki z utworem „Rolling In The Deep”. 21 stycznia 2022 roku Adele zacznie także swoją niezwykłą rezydenturę „WEEKENDS WITH ADELE” w Las Vegas.

(Adele / fot. Raven Varona)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Adele
https://www.adele.com/
https://www.facebook.com/adele
https://www.instagram.com/Adele/
https://twitter.com/Adele
https://www.youtube.com/channel/UCsRM0YB_dabtEPGPTKo-gcw
https://tidal.com/browse/artist/3521920
https://open.spotify.com/artist/4dpARuHxo51G3z768sgnrY
https://music.apple.com/gb/artist/adele/262836961

(Barbara Popiołek - Sony Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25615