WIRUJĄCY SEX na WIELKIM EKRANIE
Data: 25-09-2012 o godz. 01:51:32
Temat: Info


Z okazji 25-cio lecia filmu oraz premiery rocznicowej płyty Dirty Dancing KINO ATLANTIC oraz z SONY MUSIC POLSKA zapraszają na wyjątkową, bo jedyną w Polsce, projekcję tego kultowego filmu na wielkim ekranie! Niedziela 30 września o godzinie 20:00 Kino Atlantic! w Warszawie

W tym roku przypada 25 rocznica premiery jednego z najbardziej klasycznych obrazów w historii kina, jakim jest film „Dirty Dancing” wyreżyserowany przez Emile Ardolino z niezapomnianymi rolami Patricka Swayze oraz Jennifer Grey.

Od swojej premiery film ten i towarzysząca mu muzyka stały się kultowe dla wielu pokoleń fanów. Świętując ćwierćwiecze „Dirty Dancing” Sony Music prezentuje specjalne, rocznicowe wydanie tego albumu zawierający płytę z oryginalna ścieżką dźwiękową z 1987 roku. Rocznicowa płyta „Dirty Dancing” ukaże się również, jako specjalny, rocznicowy box zawierający płytę z oryginalna ścieżką dźwiękową z 1987 roku wydaną w pięknym, luksusowym opakowaniu.

Wydawnictwo to zawierać będzie również niespodzianki dla fanów tego kultowego filmu. W boksie znajdą się między innymi dwudziestostronicowa książeczka, wyjątkowe zdjęcia i inne niespodzianki związane z filmem.

Partnerzy:

- Entropiaslowa.pl
- Egurrola Dance Studio
- The Eve
- Kawiarnia Leniviec
- Pijalnia czekolady Wedel

(Joanna Karwecka, Sony Music Poland)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=9980