PITBULL zapowiada globalne ocieplenie...
Data: 25-09-2012 o godz. 01:24:31
Temat: Info


Nowy singel Pitbulla (15.01.1981 Miami, Floryda) "Don't Stop The Party" z udziałem TJR trafił do rozgłośni radiowych 24 września. 25 września numer będzie można usłyszeć w amerykańskiej edycji popularnego programu "Dancing With The Stars".

Międzynarodowy gwiazdor, Pitbull zaprasza cały świat, by odkrył nowe brzmienie jego "Global Warming" - wyczekiwanego przez fanów studyjnego albumu, który był nagrywany w rozmaitych zakątkach świata. Dzieło ukaże się 20 listopada nakładem RCA Records.

Pitbull kończy obecnie prace nad albumem - zarówno w studiu jak i w trasie. Na krążku znajdzie się numer "Back In Time", który uświetnił ścieżkę dźwiękową komedii "Faceci w czerni 3", nowy singel "Don't Stop The Party", który doczeka się uroczystej premiery 25 września w programie stacji ABC "Dancing With The Stars" oraz międzynarodowy hit - "Get It Stared" z udziałem Shakiry.

"Global Warming" to następca "Planet Pit", który rozszedł się w nakładzie 1,4 egzemplarza. Pochodzące z płyty single osiągnęły na całym świecie sprzedaż 18 milionów sztuk.

Impreza Pitbulla trwa. Muzyk kontynuuje Planet Pit World Tour w Ameryce Południowej. Trasa, z którą odwiedził już Japonię, Australię, Meksyk, Kanadę i Europę, rusza znów 27 września w Panamie, by pod koniec roku wrócić do USA.

(Joanna Karwecka, Sony Music Poland)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=9978