Rita Ora w duecie z Nneka
Data: 04-09-2012 o godz. 18:31:22
Temat: Info


Rita Ora (26.11.1990 Pristina Yugoslavia), wokalistka znana z hitów "How We Do (Party)" i "R.I.P." zaskoczyła ostatnio brytyjskich fanów duetem z niespodziewanym gościem podczas występu w ramach V Festival.

W trakcie wykonywania aktualnego przeboju "R.I.P." na scenie dołączyła do niej nigeryjska, bardzo popularna m.in. w Polsce wokalistka Nneka (24.12.1980 Warri, Nigeria)

Warto dodać, że utwór oparty jest na samplu przeboju " Heartbeat" Nneki z 2008 roku. Było to pierwsze i dość spontaniczne spotkanie obu artystek (Nneka tego dnia występowała na innej scenie festiwalu). Debiutancki album Rity Ory zatytułowany po prostu " Ora " ukaże się w Polsce zgodnie z premierą w większości krajów europejskich, czyli 23 października. Nie zabranie na nim wspomnianych hitów, jak i przeboju, od którego wszystkie się zaczęło – " Hot Right Now" (DJ Fresh featuring Rita Ora)

Album miał już swoją premierę w Wielkiej Brytanii kilka dni temu i dzisiaj oficjalnie zadebiutował na samym szczycie UKTO40.
Jest to już czwarty Numer 1 Rity Ory w tym roku na Wyspach!

P.S.

Rita Ora przebojem wdarła się do świata muzyki – i to dosłownie. Zaledwie w kilka miesięcy urodzona w Kosowie, ale wychowująca się w Wielkiej Brytanii młoda artystka aż 4 razy zdobyła szczyt angielskich List przebojów – w lutym b.r. jako gościnna wokalistka w przeboju DJ Fresha „Hot Right Now”, później z własnymi singlami „R.I.P. (feat. Tinie Tempah)” i „How We Do (Party)”. Najnowszy ‘numer jeden’ to zdecydowanie jej największy sukces w karierze – jej debiutancka płyta ‘Ora’ w miniony weekend zadebiutowała od razu na 1. miejscu brytyjskiej Listy Sprzedaży Albumów!
Rita dowiedziała się o tym sukcesie podczas występu na festiwalu Made In America, gdzie sukcesu gratulowali jej sławni znajomi – Beyonce, Jill Scott, reżyser Ron Howard i sam szef wytwórni Roc Nation, dla której nagrywa.

Na zdjęciu poniżej Rita w boku koleżanki ‘z branży’ – soulowej wokalistki Jill Scott...


tracklista: album "Ora"

1. Facemelt 1:33
2. Roc The Life 4:01
3. How We Do (Party) 4:07
4. R.I.P. (feat. Tinie Tempah) 3:48
5. Radioactive 4:11
6. Shine Ya Light 3:31
7. Love And War (feat. J Cole) 3:35
8. Uneasy 3:02
9. Fall In Love (feat. will.i.am) 4:13
10. Been Lying 3:45
11. Hello, Hi, Goodbye 3:58
12. Hot Right Now (DJ Fresh feat. Rita Ora) 3:02

(Joanna Karwecka, Sony Music Poland)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=9932