Powrót Doktóra Hałabały i Siedmiu Zbójów
Data: 30-04-2012 o godz. 19:37:46
Temat: Info


DOKTÓR HAŁABAŁA & SIEDMIU ZBÓJÓW po kilku latach przerwy, spowodowanej innymi projektami artystycznymi muzyków, zakończyli rejestrację materiału, który znajdzie się na debiutanckim krążku zespołu. Promuje go singel "PIŁKA, BRAMKA,GOL!!!" (3:13) (muzyka i słowa: Piotr Zajdel)

Przypominamy, że DOKTÓR HAŁABAŁA & SIEDMIU ZBÓJÓW wystartował w marcu 2003 roku z inicjatywy znanych, doświadczonych muzyków polskiej sceny rockowej…

Na swój radiowy debiut zespół nie musiał czekać długo. Singiel z piosenką pochodząca z serialu telewizyjnego „Czterej Pancerni i Pies” pt. " Piosenka Radiotelegrafistki " miał swoją premierę w radiowej Trójce - właśnie w programie Piotra Kaczkowskiego - Minimax oraz największych krajowych stacjach radiowych.

W imieniny Świętego Mikołaja, czyli 6 grudnia 2003 roku na rynku ukazała się płyta: "Piotr Kaczkowski prezentuje minimax pl", na której znalazła się także wspomniana "Piosenka Radiotelegrafistki" Doktora. W kwietniu 2004 roku w sklepach muzycznych pojawiła się kolejna składankowa płyta z udziałem zespołu pt. "Rock Atak" z gościnnym udziałem tuza perkusji Marka Surzyna.

W tym czasie grupa występowała z sukcesem na największych, polskich scenach muzycznych, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia...

Skład:

Doktór Hałabała - gitara, vocal
Rafał Rogulski - gitara solowa
Artur Kopcza - gitara basowa
Tomasz Sembrat - perkusja

oraz

Marek Surzyn - perkusja
Tomasz Łosowski - perkusja
Leszek Kupiec - trąbka

Z rockowym pozdrowieniem

DOKTOR HAŁABAŁA & SIEDMIU ZBÓJÓW

(materiał nadesłany przez Konrada Łuczyńskiego - Agencja Artystyczna MTJ)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=9751