Sinead O'Connor w psychiatryku
Data: 24-04-2012 o godz. 21:34:55
Temat: Info


Sinead O'Connor (8.12.1966 w Dublinie) nie zaśpiewa 19 czerwca na wrocławskiej Wyspie Słodowej, w ramach WrocLove Fest 2012, imprezy muzycznej organizowanej z okazji Święta Wrocławia

Sinead O'Connor napisała na swojej oficjalnej stronie internetowej, że musi odwołać zaplanowaną trasę koncertową z powodu złego stanu psychicznego. Wśród zaplanowanych koncertów gwiazdy jest także występ we Wrocławiu. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy koncert na pewno zostanie odwołany.

"Z ogromnym żalem informuję, że muszę odwołać całą trasę koncertową w tym roku. Czuję się bardzo źle ze względu na moje zaburzenie dwubiegunowe. Jak wszyscy wiecie, od grudnia do marca przechodziłam bardzo ciężkie załamanie nerwowe i mój lekarz powiedział mi, abym odpuściła sobie koncerty. Ja nie chciałam nikogo zawieść, ponieważ trasa była już zabukowana w związku z premierą albumu. Bardzo głupio zignorowałam więc jego radę, starając się być silniejszą, niż w rzeczywistości jestem. Bardzo przepraszam za wszystkie trudności, jakie mogły zostać spowodowane przez moją rezygnację. Chociaż trasa jest odwołana, mam nadzieję, że uda mi się pojawić na uroczystościach zorganizowanych w hołdzie dla Curtisa Mayfielda, które odbędą się w lipcu" - czytamy w komunikacie.

(onet.pl)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=9741