Whitney Houston przepuściła majątek!
Data: 24-01-2012 o godz. 23:23:45
Temat: podsłuchane


Whitney Houston (9.08.1963 Newark, New Jersey) ma poważne problemy finansowe - twierdzą plotkarskie portale. Wokalistka przepuściła podobno całą fortunę, szacowaną na setki milionów dolarów.

Piosenkarka jest w prawdziwych tarapatach. Prawdopodobnie wydała cały swój majątek, a radzi sobie tylko dzięki pomocy wytwórni Arista, która dała jej zaliczkę na kolejny album. Obecnie jest od nich całkowicie uzależniona finansowo.

- Fortuny Whitney już nie ma. Establishment branży muzycznej wspiera piosenkarkę i jej wizerunek wykładając gotówkę na jej nowy album, ale nikt nadal nie wie, kiedy ma się on ukazać - informuje Radaronline.com.

Według amerykańskiego magazynu internetowego Radaronline.com, sytuacja 48-letniej piosenkarki jest na tyle fatalna, że musiała ona zadłużać się u przyjaciół.

Wszystkiemu zaprzecza rzeczniczka Whitney Houston. Tłumaczy tę sytuację nadmiarem pracy i obowiązków artystki, która właśnie pracuje nad nowym filmem "Sparkle". Whitney nie tylko zagra w nim główną rolę, jest także producentem wykonawczym. Może wtedy odbije się od finansowego dna.

(PAP/dziennik.pl)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=9574