Jose Carreras - wyjątkowy koncert
Data: 06-01-2012 o godz. 23:40:43
Temat: Koncerty


Uznawany za najlepszego w historii odtwórcę ról Don Josego w "Carmen" Bizeta czy Rudolfa w "Cyganerii" Pucciniego, niezrównany zarówno w repertuarze musicalowym, jak i sakralnym - Jose Carreras (5.12.1946 w Barcelonie, Hiszpania) 22 kwietnia ponownie zawita do Polski.

Na koncercie w Ergo Arenie w towarzystwie orkiestry symfonicznej da pokaz muzycznego geniuszu na najwyższym poziomie

Jeden z najważniejszych i najpopularniejszych tenorów ostatniego stulecia. Wszechstronnie uzdolniony, niezrównany zarówno w repertuarze musicalowym, jak i sakralnym. Zanim skończył 30 lat występował na najbardziej prestiżowych scenach Europy i Ameryki Północnej oraz cieszył się sławą, na którą inni pracują całe swoje życie.

Już w kwietniu, na wielkim koncercie w Gdańsku, w towarzystwie orkiestry symfonicznej, pod batutą Davida Giméneza, José Carreras zaprezentuje publiczności największe przeboje muzyki operowej, utwory z legendarnych musicali oraz piękne hiszpańskie i włoskie pieśni. Ten koncert będzie jednak wyjątkowy! Po 15 latach maestro postanowił raz jeszcze zaprosić - Edytę Górniak - do zaśpiewania z nim kilku duetów oraz piosenek solowych. Wielki koncert José Carrerasa z gościnnym udziałem Edyty Górniak już 22 kwietnia w gdańskiej Ergo Arenie! Zapraszamy!

22 kwietnia 2012 ERGO ARENA, GDAŃSK/SOPOT, ul. Łokietka 61 / ul. Gospody 37

Ceny biletów: 180 zł, 250 zł, 300 zł, 350 zł, 450 zł i 550 zł-VIP (w cenie biletu: catering, gadżety).

(PAP)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=9534