Sinead O'Connor się rozwodzi
Data: 28-12-2011 o godz. 00:05:01
Temat: podsłuchane


W swoje 45. urodziny (8 grudnia) Sinead O'Connor (8.12.1966 w Dublinie) po raz czwarty wyszła za mąż. Dopiero co wyszła za mąż, a już się rozwodzi. Małżeństwo wokalistki przetrwało 18 dni.

Irlandzka wokalistka poślubiła terapeutę Barry'ego Herridge'a w niecodziennych okolicznościach - ceremonia odbyła się bowiem w różowym Cadillacu w kaplicy w Las Vegas. Do stolicy hazardu para młoda przyleciała w środę (7 grudnia).

Sinead i jej partner, pracownik ośrodka pomagającego uzależnionym dzieciom i młodzieży, wynajęli klasyczny samochód w kolorze różowym (miał pasować do koloru sukni ślubnej panny młodej) i podjechali nim do A Little White Wedding Chapel przy Las Vegas Strip, reprezentacyjnej ulicy w "Mieście Grzechu".

Little White Wedding Chapel jest znane jako miejsce wielu szybkich ślubów celebrytów i gwiazd. To właśnie w tym miejscu "tak" powiedzieli sobie m.in. Paul Newman i Joanne Woodward, Judy Garland i Mark Herron, Frank Sinatra i Mia Farrow, Bruce Willis i Demi Moore, Britney Spears i Jason Alexander (ten ślub szybko został anulowany).

Serwis People.com informuje, że podczas ceremonii para nie opuszczała samochodu, a Sinead z radości i podekscytowania nie potrafiła powstrzymać łez.

"Chciała właśnie takiego ślubu. Nie miała na sobie tradycyjnej sukni, ale to nie był tradycyjny ślub. Podczas wymiany obrączek płakała i ocierała oczy z łez" - mówi informator serwisu.

Z okazji urodzin wokalistka usłyszała gromkie "Happy Birthday" od pracowników kaplicy.

W trzy godziny po ślubie, wiedziałam, że to małżeństwo się nie uda z uwagi na zachowanie niektórych osób z otoczenia mojego męża. A także przez zamieszanie, jakie wywołałam, poszukując na weselu marihuany dla siebie, jako że nie piję. Cała ta sytuacja bardzo dotknęła mojego męża. Uznałam, że zostając ze mną, będzie musiał bardzo wiele znosić. Kobieta chce być radością dla swego męża, więc jeśli kogoś kochasz, musisz dać mu wolność.

Artystka przyznała, że ślub po kilku miesiącach randkowania był pomyłką, dodała jednak, że nadal uważa go za wspaniałego mężczyznę. - Żałuję, że nie jestem zwyczajną kobietą - powiedziała.

Przypomnijmy, że wcześniej Sinead O'Connor była żoną producenta muzycznego Johna Reynoldsa, dziennikarza Nicholasa Sommerlada i muzyka Steve'a Cooneya (rozwód wzięli w kwietniu tego roku).

(wp.pl)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=9504