U2 w Chorzowie!
Data: 25-01-2005 o godz. 00:10:00
Temat: Koncerty


5 lipca 2005 roku na Stadionie Ślaskim w Chorzowie zagra legenda rocka - U2!

Koncert ten jest częścią światowej trasy koncertowej VERTIGO/2005, promującej 11 już album zespołu zatytułowany „How To Dismantle An Atomic Bomb”.

Płyta ta wciąż utrzymuje się na szczytach list przebojów na całym świecie. Od momentu listopadowej premiery albumu, sprzedano już 8,5 milinów egzemplarzy. Vertigo/2005 zapowiada się więc jako absolutnie fascynujące wydarzenie muzyczne, które powtórzy sukces poprzednich tras koncertowych U2.

W ramach Vertigo/2005 zespół zagra najpierw w 13 miastach w Ameryki Północnej. 10 czerwca U2 zagra w Brukseli rozpoczynając tym samym europejską trasę, koncertową obejmująca 24 miasta.

"Teraz, kiedy wszystko działa już jak w szwajcarskim zegarku, U2 z niecierpliwością oczekuje rozpoczęcia trasy koncertowej. Podczas prób słyszałem nowe piosenki zespołu, brzmią świetnie, a nowa produkcja jest naprawdę imponująca" mówi Paul McGuinness z Managementu Zespołu.

Producentem i promotorem trasy koncertowej jest The Next Adventure and RZO Productions.
Organizatorem polskiego koncertu jest Agencja koncertowa Odyssey. Patronami koncertu są: Telewizja TVN, Radio Zet, Onet.pl, Wprost i Gazeta Wyborcza i, oczywiście, MTV.

Ceny biletów: 150, 200, 300 zł

(MTV Polska)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=948