Lauri i Ville śpiewają razem!
Data: 23-01-2005 o godz. 00:05:00
Temat: Info


Apocalypica zasłynęła kilka lat temu przeróbkami utworów Metalliki wykonywanymi na wiolonczelach. Teraz liderzy kapel HIM i The Rasmus zostali wokalistami tej grupy.

Wszyscy pochodzą z Filandii, ale dopiero niedawno wpadli na pomysł, by połączyć siły. W efekcie nagrali kawałek "Bittersweet".

Ville Valo z HIM'a od wielu lat przyjaźni się z metalowymi wiolonczelistami z Apocalyptiki. Podobno to on namówił Lauriego z The Rasmus do współpracy. Razem napisali tekst do utworu.

W teledysku Ville i Lauri siedzą przy wielkim stole pokrytym magicznymi symbolami i śpiewają o nieszczęśliwej miłości. Grają przy tym w jakąś tajemniczą grę. Ich koledzy z Apocalyptyki musieli znosić jeszcze gorsze rzeczy: w jednej ze scen Perttu, Paavo i Eicca grają na swoich wiolonczelach grzęznąc w jakimś bagnisku, w innej - zwisając głowami w dół z sufitu. To wcale nie trik!

Samego Lauriego usłyszycie też w kolejnym singlowym kawałku Apocalyptiki, "Life Burns" . Zaś oba utwory znajdą się na nowej płycie zespołu, która ma ukazać się w lutym 2005 roku.

Fanów The Rasmus i HIM'a uspokajamy: ani Lauri, ani Ville nie porzucili sowich macierzystych zespołów.

(Bravo)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=940