La La Lab
Data: 13-01-2005 o godz. 00:20:00
Temat: Info


Numer do Kylie albo do Wilków? Teraz to możliwe. Dzięki La La Lab możecie słuchać płyt CD zanim zdecydujecie się je kupić – dodatkowo w pełni legalnie i w bardzo wygodny sposób: przez telefon komórkowy!

Wystarczy wykręcić numer, aby ze słuchawki popłynęły dźwięki pierwszego numeru z wybranej przez Was płyty. Do następnego przeskakuje się naciskając w telefonie ‘3’. W każdej chwili można też wrócić do piosenki, która już była – trzeba tylko nacisnąć ‘1’.

W La La Lab dostępne są całe płyty. Możecie szybko sprawdzić, czy na płycie (np. na jakiejś składance) jest kawałek, o który Wam chodzi. Jeśli chcecie komuś puścić konkretną piosenkę, możecie posłuchać jej w całości, a później... rozłączyć się lub posłuchać jej jeszcze raz! Pamiętajcie, że w la La Lab zawsze słuchacie, ile chcecie!

Skąd wziąć numery do płyt? Są naklejone bezpośrednio na płytach w sklepach, ale pełny katalog znajdziecie w internetowym serwisie LA LA LAB. Jest on podzielony wg gatunków. Można też szukać tylko wśród polskich wydawnictw. Jednak katalog to nie wszystko – serwis ma muzyczne newsy, biografie artystów; możecie też brać udział w konkursach.

Do wybranej płyty zwyczajnie się dzwoni – z każdego typu telefonu, z każdej sieci i niezależnie od taryfy. A skoro o kasie mowa – połączenie z La La Lab kosztuje 2 złote plus VAT za minutę.

(Pomaton EMI)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=906