Ocean - plany na 2005 rok
Data: 11-01-2005 o godz. 00:15:00
Temat: Info


"To był dla nas naprawdę wspaniały okres" - tak o minionym roku 2004 opowiadają członkowie zespołu Ocean. Zbudowani dobrym przyjęciem "Depresyjnych piosenek o niczym" i udanymi koncertami snują plany na 2005 rok. A ten zapowiada się interesująco...

Jego początek to prace nad klipem do trzeciego utworu promującego ich płytę długogrającą. Rozpoczęły się także prace nad nowym materiałem a zespół nie narzeka na brak weny, czego efektem jest już jedenaście numerów spłodzonych w niespełna trzy tygodnie. Już wiosną Ocean rusza do studia by nagrać jak sami mówią "piosenki zmierzające w zupełnie innym kierunku niż wszystko co do tej pory robili". Owoce studyjnej pracy będzie można usłyszeć najprawdopodobniej tuż po wakacjach. Nieco wcześniej, w maju ruszają w trzecią cześć "Depresyjnej trasy" koncertowej a następna trasa po wydaniu płyty - jesienią.

związku z minionymi świętami oraz końcem roku 2004 Ocean przygotował na swojej stronie internetowej wiele niespodzianek dla swoich fanów. Pojawiły się tam m.in. teledyski do "Niekumacji" i "Tobie". Ten ostatni klip można również zobaczyć w TV4, Polsacie, Polsacie 2 i 4funTV. Dodatkowo na stronie znajdują się nigdzie nie publikowane nagrania będące efektem krótkiej działalności zespołu "Reakcja Artystyczna Potwór" w składzie: Maciek Wasio - voc, Marcin Bors - git, Biker - bas, Przemek Dąbrowski - drums. Z galerią na stronie, gdzie można znaleźć cząstkę fotek z koncertów, związany jest apel zespołu: "Bardzo zależy nam na przechwyceniu zdjęć i nagrań video od was. Ze względu na mnogość materiałów znacznie przekraczającą pojemność jakiejkolwiek skrzynki elektronicznej prosimy o przesyłanie materiałów w następujący sposób: wypalcie zdjęcia w najlepszej możliwej jakości na płycie (płytach) i prześlijcie pocztą pod poniższy adres dodając swoje podstawowe dane: imię, nazwisko, adres email.

Zespół Ocean
ul. Traugutta 93
50-419 Wrocław

Jeśli chodzi o materiały video: procedura jest podobna, z tą różnicą, że bardziej zależy nam na przechwyceniu oryginalnych nośników. Prześlijcie kasety pod powyższy adres z podaniem dodatkowo adresu zwrotnego, pod który będziemy mogli odesłać materiały. Dziękujemy za wszystkie przesyłki!"

Podczas zbliżającego się finału WOŚP 9 stycznia Ocean zagra dwa koncerty. Pierwszy na wrocławskim rynku około godz. 18:30 i drugi w Hali Widowiskowej w Żmigrodzie około godz. 21.

(Sony Music Polska)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=899