iplay.pl włącza muzykę z Propolis Media
Data: 29-03-2011 o godz. 22:58:42
Temat: Info


Internetowy serwis muzyczny iplay.pl podpisał umowę o współpracy z Propolis Media. Dzięki umowie oferta serwisu wzbogaci się o muzykę takich wytwórni jak My Music, Kayax, Prosto czy Alkopoliga

Propolis Media jest jednym z wiodących na polskim rynku dostawców treści i usług mobilnych. Firma powstała w 2002 roku. Współpracuje z najważniejszymi dystrybutorami internetowymi i prasowymi wszelkich treści cyfrowych.

Tym samym iplay.pl jako dystrybutor muzyki cyfrowej włącza do swojej oferty muzykę z następujących wytwórni: My Music, Kayax, Alkopoligamia, Aloha Entertainment, Prosto, 4EverMusic, Creative Music, Lou & Rocked Boys, Max Flo Records, Kalwi&Remi, High Quality Talents, Karrot Komando, Club Attack, JVB, Lemon Records, RyszardMusic, Winner, Green Star, Music Zone, Rose, Terror Muzik.

Już niebawem płyty i utwory z tych wytwórni będą do pobrania w wersji cyfrowej na iplay.pl w ramach MusicWorld (iplay.pl/info/musicworld) czyli usługi miesięcznego abonamentu za jedyne 20zł, dającego możliwość pobierania całej muzyki dostępnej w katalogu bez żadnych ograniczeń.

(iplay.pl)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=8939