Ruszło Eska Rock Music Game
Data: 23-03-2011 o godz. 01:06:28
Temat: Info


Po sukcesie muzycznej Eska Music Game, w którą zagrano już ponad 3,2 mln razy, ruszyła nowa wersja gry. Tym razem jest skierowana do fanów muzyki rockowej. Eska Rock Music Game polega na odgadywaniu utworów, znanych z anteny Radia Eska Rock.

Zadaniem graczy Eska Rock Music Games jest odgadnięcie jak największej ilości rockowych hitów w ciągu 60 sekund gry. Czas można wydłużyć rozpoznając gwiazdy Radia Eska Rock, prezentowane w bonusach foto. Im szybsza odpowiedź, tym więcej punktów trafia na konto gracza. Dodatkowo premiowane są serie dobrych odpowiedzi i odgadnięcie utworów z kategorii „Świeża krew”, czyli nowości znanych z anteny Eski Rock. Każdy gracz, po zarejestrowaniu się na stronie Eskarock.pl, może zapisać swój wynik i porównać go z najlepszymi w rankingu dziennym i ogólnym.

Gra promowana jest w serwisach Eskarock.pl oraz Eska.pl i na antenie Eski ROCK. Ania i Pegaz, prowadzący listę przebojów NRD (Najlepsza Rockowa Dwudziestka), będą dzwonić do najaktywniejszych graczy i nagradzać ich radiowymi gadżetami. Planowana jest również promocja

(media2.pl)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=8925