TopTrendy początek czerwca 2011
Data: 21-03-2011 o godz. 22:58:01
Temat: Info


Trwają przygotowania do tegorocznego festiwalu muzycznego TopTrendy, który odbędzie się w pierwszy weekend czerwca 2011 roku. Od poniedziałku - 21 marca 2011 roku - telewizja Polsat czeka na zgłoszenia do eliminacji w konkursie "Trend

Już po raz dziewiąty podczas Sopot TopTrendy Festiwal telewizja Polsat będzie promować utalentowanych młodych artystów. Od 21 marca do 17 kwietnia 2011 roku mogą zgłaszać się chętni do wzięcia udziału w konkursie "trendy" (karta zgłoszeniowa i dokładne informacje w internecie - www.toptrendy.pl)

W 2010 roku spośród blisko 500 zgłoszeń, wybrano 11 najlepszych piosenek, które artyści zaprezentowali się podczas koncertu transmitowanego w Polsacie. W ubiegłym roku nagrodę dziennikarzy przyznano Natalii Lesz. Nagrodę internautów otrzymała Aniqa. Nagroda jury przypadła grupie FOX, natomiast nagrodę publiczności otrzymał zespół Volver.

Sopot TopTrendy Festiwal będzie organizowany (od 3 do 5 czerwca 2011 roku) przez Telewizję Polsat już po raz dziewiąty. W tym roku na pewno zobaczymy koncert TOP, który co roku gromadzi najpopularniejszych polskich wykonawców, finalistów konkursu „trendy” - utalentowanych młodych wykonawców, którzy wpisują się w nowe kierunki rozwoju rodzimej sceny muzycznej, a jeden z dni oddamy w ręce największych prześmiewców polskiej rzeczywistości, czyli znakomitych kabaretów i satyryków.

(Polsat.pl)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=8923