Koniec Faithless
Data: 18-03-2011 o godz. 00:05:00
Temat: Info


Słynna brytyjska formacja Faithless postanowiła zakończyć karierę po ponad 15 latach działalności.

Elektroniczne trio w składzie Maxi Jazz, Sister Bliss i Rollo rozpoczęło działalność jeszcze w 1995 roku. Zespół na koncie ma takie międzynarodowe przeboje, jak "God Is a DJ" czy "Insomnia".

"Po 15 latach i 6 albumach wydaje mi się, że wspólnie doszliśmy do wniosku, że nadszedł czas zamknięcia tej książki i zwrócenia jej do biblioteki" - napisał na stronie zespołu.

"Wraz z wami doświadczyliśmy najbardziej nieprawdopodobnych i poruszających rzeczy, rozciągniętych przez te wszystkie lata i na przestrzeni tysiący mil. To wszystko było pełne przyjemności, radości i energii. Ani przez moment nie przyszło nam do głowy, że może to trwać tak długo" - czytamy.

Na koniec Maxi Jazz podziękował fanom za ich oddanie.

"Dzięki wam mam wspomnienia, które będą ze mną również w moim następnym życiu. Pozostaniecie w moim sercu na zawsze" - przyznał wokalista Faithless.

W niedawnym wywiadzie grająca na instrumentach klawiszowych Sister Bliss przyznała, że długotrwałe trasy koncertowe wyczerpują członków Faithless. Wreszcie wokalista Maxi Jazz oficjalnie poinformował o zakończeniu działalności.

(interia.pl)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=8918