W sieci ruszyło radio Bryana Adamsa
Data: 04-03-2011 o godz. 00:05:00
Temat: Info


Polskie Radio na internetowej platformie kolejny kanał tematyczny. Tym razem, w związku ze zbliżającym się koncertem Bryana Adamsa w Polsce, udostępniono unikalny przegląd jego utworów.

Kanał "Bryan Adams" to kompilacja bardziej i mniej znanych piosenek kanadyjskiego artysty. Będzie można przekonać się, że muzyka Bryana Adamsa to coś więcej niż słynne przeboje „(Everything I do) I do it for You" oraz „Have You Ever Really Loved a Woman?”.

Obecnie na moje.polskieradio.pl można posłuchać kolekcji, która powstawała przez ostatnie 35 lat i prześledzić, jak rozwijała się kariera popularnego wokalisty. Koncert Bryana Adamsa odbędzie się 13 czerwca w Rybniku na stadionie miejskim.

Polskie Radio planuje w tym roku zwiększenie ilości stacji internetowych na moje.polskieradio.pl z obecnych 85. do stu. Jednocześnie podnoszona będzie jakość całego serwisu oraz poszczególnych kanałów przede wszystkim poprzez systematyczne zasilanie ich nowym kontentem. Równolegle udoskonalana będzie funkcjonalność platformy w tym. m.in. polegająca na udostępnieniu jej użytkownikom urządzeń mobilnych.

(Polskie Radio SA)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=8881