Muzodajnia.pl: 1,7 mln utworów
Data: 28-02-2011 o godz. 22:46:54
Temat: Info


Ponad 1,7 mln hitów, w tym Madonna, R.E.M., Eric Clapton, Red Hot Chili Peppers, jak również Lady GaGa, Rihanna, Doda, Ewa Farna i wiele innych premier cyfrowych na Muzodajnia.pl

W Muzodajni, serwisie muzycznym Plusa, dostępne są już utwory gwiazd związanych z wytwórnią Warner Music. Polkomtel rozbudował zasoby Muzodajni do ponad 1,7 mln utworów. Jest to kolejny krok w rozwoju największego w Polsce serwisu muzycznego, który od dawna współpracuje m.in. z Universal Music czy Altacom. W ubiegłym roku z Muzodajni pobrano 6 milionów plików w formacie mp3. Dzięki popularności wśród internautów serwis uzyskał platynową płytę za udział w sprzedaży albumu „Loud" Rihanny oraz złotą za album „Ewakuacja" Ewy Farnej.

Warner Music, jeden z czterech potentatów rynku muzycznego, wnosi do katalogu Muzodajnia.pl takich artystów, jak Madonna, Seal, Phil Collins, R.E.M., Green Day, Led Zeppelin, Eric Clapton, Red Hot Chili Peppers, Enya, Fleetwood Mac, Genesisi wielu innych. Tym samym zwiększa się grono partnerów największego w Polsce i w regionie sklepu z legalną muzyką, do którego należą już Universal Music, Altacom i szereg niezależnych wytwórni oraz artystów.

( Muzodajnia.pl )

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=8871