Queens Of The Stone Age w Stodole!
Data: 21-02-2011 o godz. 23:34:19
Temat: Koncerty


Queens Of The Stone Age , jeden z najważniejszych, amerykańskich zespołów rockowych wystąpi w Polsce To nie koniec dobrych wieści, otóż zespół wystąpi z repertuarem ze swojej kultowej, debiutanckiej płyty „Queens Of The Stone Age”!

Queens of the Stone Age to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Założony w 1997 roku przez Josha Homme’a po rozpadzie grupy Kyuss. Ich debiutancki album, zatytułowany Queens of the Stone Age, był wielkim komercyjnym sukcesem, dzięki któremu grupa zyskała ogromną popularność. Potem powstały płyty Rated R i Songs For The Deaf. Muzycy QOTSA zmieniali się dość często, przez zespół przewinęli się m.in. Dave Grohl, były perkusista Nirvany, lider grupy Foo Fighters, Troy van Leeuwen, były gitarzysta A Perfect Circle. Kolejne, doskonałe albumy QOTSA to Lullabies to Paralyze z 2005 roku i Era Vulgaris z 2007 roku, które ugruntowały pozycję zespołu w muzycznym światku.

Podczas wyjątkowego koncertu zespół zagra wszystkie piosenki ze swojego pierwszego krążka, a także utwory, które ukazały się jedynie na singlach z tej płyty. Nowa wersja debiutanckiego albumu Queens of the Stone Age ukaże się już 7 marca.

Queens Of The Stone Age
30 maja 2011
Warszawa, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, start: 20.00

(cgm.pl)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=8860