Telekamera dla Chylińskiej
Data: 07-02-2011 o godz. 23:59:35
Temat: Info


Piosenkarka Agnieszka Chylińska (23.05.1976 w Gdańsku) została laureatką Telekamery Tele Tygodnia 2011 w kategorii muzyka. Uroczysta gala odbyła się w poniedziałek, 7 lutego, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie.

Statuetkę wokalistce wręczyli dziennikarz radia RMF FM Dariusz Maciborek oraz Maryla Rodowicz.

- Chciałam podziękować kolegom z zespołu za genialną współpracę oraz teściowej, która turla się teraz z moim synkiem, kiedy ja jestem tutaj... - powiedziała laureatka.

Po krótkiej pauzie Chylińska, nawiązując do swej słynnej wypowiedzi sprzed lat, dotyczącej nauczycieli, dodała jeszcze : - Przedszkolanki... dziękuję wam!

Agnieszka Chylińska otrzymała 36% wszystkich oddanych głosów, pokonując Patrycję Markowską (27% głosów) oraz Ewę Farnę, która dostała 18-procentowe poparcie. Nominowani byli również zespół De Mono oraz Grzegorz Markowski & Ryszard Sygitowicz.

Podczas wieczoru Agnieszka Chylińska wykonała aż dwukrotnie piosenkę "Wybaczam ci". Po raz pierwszy, kiedy gala się rozpoczęła. Po raz drugi, kiedy okazało się, że została laureatką Telekamery. - Kiedyś zbuntowana i zadziorna, dziś łagodna i kobieca - scharakteryzował wokalistkę Artur Żmijewski, który wspólnie z Grażyną Torbicką poprowadzi galowy wieczór.

(interia.pl)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=8830