Paul Gilbert w Warszawie
Data: 24-11-2010 o godz. 00:42:49
Temat: Koncerty


25 listopada w warszawskim klubie Progresja na jedynym koncercie w Polsce wystąpi jeden z najpopularniejszych, najbardziej inspirujących gitarzystów świata – Paul Gilbert (6.11.1966 w Carbondale, Illinois)

Paul Gilbert to muzyk, na którego nazwisko wszyscy, którzy mieli kiedykolwiek w ręce gitarę reagują gwałtownym wzrostem poziomu endorfiny. Kompozytor, a przede wszystkim nieszablonowy gitarzysta znany z występów w Mr. Big, Racer X, od lat prowadzący z powodzeniem karierę solową. Na jego kompozycjach uczą się gry tysiące gitarzystów na całym świecie. Paul Gilbert regularnie znajduje się we wszystkich podsumowaniach mających wyłonić najlepszych gitarzystów świata, występował w projekcie Guitar Wars z Nuno Bettencourtem (Extreme) i Stevem Hackettem. Brał również udział w cyklu koncertów G3 z Joe Satrianim i Johnem Petruccim

Dla fanów muzyki gitarowej będzie to jedyna okazja – nie tylko by zobaczyć koncert Paula Gilberta, ale również przyjrzeć się jego technice na warsztatach gitarowych (VIP Clinic), które odbędą się przed koncertem.

Klub Progresja, Warszawa, ul. Kaliskiego 15a
25.11.2010 godz. 20:00
Ceny biletów:
- 90 zł - w przedsprzedaży,
- 100 zł - w dniu imprezy.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=8700