Roxette sylwestrową gwiazdą Polsatu
Data: 19-11-2010 o godz. 23:32:14
Temat: Koncerty


Stolica już po raz trzeci przywita Nowy Rok na wielkim koncercie sylwestrowym, organizowanym przez Miasto Stołeczne Warszawa i Telewizję Polsat. Gwiazdą wieczoru będzie legendarny skandynawski duet - grupa Roxette

Roxette to popularny zespół rockowy lat 80-tych, 90-tych, i początku XXI wieku. Trzon grupy tworzą: Marie Fredriksson i Per Gessle. Grupa gości na szczytach list przebojów od roku 1989, czyli od daty wydania w USA ich hitu "The Look". Od tamtej pory Roxette dostarczało hit za hitem, sprzedając w sumie ponad 50 milionów płyt i 15 milionów singli na całym świecie.

Sylwester w Warszawie to będzie pierwsza wizyta zespołu w Polsce. Duet ze Szwecji wykona na "Sylwestrowej Mocy Przebojów" kilka utworów, m.in.: "Joyride", wspomniany wcześniej "It Must Have Been Love", czy "Listen To Your Heart". Fredriksson i Gessle przylecą do Polski specjalnie na tę okazję wynajętym samolotem.

Zabawa odbędzie się ponownie na stołecznym placu Konstytucji. Koncert organizują wspólnie Telewizja Polsat (będzie transmitowała koncert) i Miasto Stołeczne Warszawa. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio Zet.

(TV Polsat)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=8688