Nowa płyta Wojciecha G±ssowskiego
Data: 14-11-2010 o godz. 00:27:06
Temat: płyty


"I Wish You Love" - to tytuł nowego albumu Wojciecha G±ssowskiego (20.06.1943 w Warszawie), który będzie miał premierę 17 listopada. Na płycie znajd± się najsłynniejsze jazzowe i swingowe utwory w nowych aranżacjach. Wydawca płyty jest Agora.

Nowa płyta Wojciecha G±ssowskiego „I Wish You Love" to muzyczny zapis sentymentalnej podróży i jazzowych inspiracji artysty.

Album „I Wish You Love" składa się z kr±żka i ksi±żki, w której znalazły się teksty przybliżaj±ce okoliczno¶ci powstania oraz historię najsłynniejszych standardów jazzowych ¶piewanych przez Wojciecha G±ssowskiego. Cało¶ć została opatrzona wstępem samego artysty i pięknymi fotografiami.

Wydanie będzie można kupić od 17 listopada w kioskach, salonach Empik, księgarniach, na KulturalnySklep.pl oraz pod numerem infolinii 801 130 000 w cenie 34,99 zł. Wydawc± płyty jest Agora. Patron medialny - Telewizja Polsat.

Premierę albumu wspiera kampania promocyjna prowadzona w stacjach telewizyjnych (m.in. TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Info,TVN24, Superstacja), prasie („Gazeta Wyborcza" i jej dodatki oraz „Metro"), na no¶nikach reklamy zewnętrznej AMS oraz w internecie (serwisy z grupy Gazeta.pl). Spot telewizyjny przygotował Timecode.

¬ródło: Agora

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=8679