Lady Gaga - ostatnie bilety
Data: 11-11-2010 o godz. 13:28:05
Temat: Koncerty


Koncert Lady GaGi (28.03.1986 w Yonkers, Nowy Jork) jednej z najbardziej ekscytujących i innowacyjnych artystek odbędzie sie juz 26 listopada w Hali Gdańsk/Sopot. Ostatnie bilety na to oszałamiające show dostępne są na LiveNation.pl 209 zł, 275 zł, 358 zł, 425 zł (Early Entrance) oraz 650 zł (VIP)

Organizatorzy przygotowali także specjalną pulę biletów na płytę, które uprawniają do wcześniejszego wejścia na teren imprezy poprzez specjalnie wydzieloną bramę (o godzinie 17.45). Bilety Early Entrance na płytę dostępne będą w cenie 425 zł wyłącznie poprzez stronę LiveNation.pl oraz Eventim.pl.

Bilety na sektory dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz ich opiekunów nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl. Bilety są w cenie 209 zł

Spektakularna oprawa, ekscentryczne stroje i niekonwencjonalne rekwizyty są już nieodzowną częścią koncertów Lady GaGi.

Szczegółowe informacje oraz mapka obiektu dostępne są na LiveNation.pl. Trasa The Monster Ball rozpoczęła się 7 maja w Sztokholmie (Szwecja) i zawita do Niemiec, Holandii, Belgii, Francji oraz Wielkiej Brytanii, a następnie do Ameryki Północnej. Ze względu na oszałamiający sukces trasy, The Monster Ball powróci jesienią tego roku do Europy z serią dalszych koncertów, począwszy od (już wyprzedanych) Helsinek zaplanowanych na 13 października. Dodatkowe imprezy w tej części trasy zostały także dodane w Dublinie i Belfaście. Potwierdzone daty oraz miejsca koncertów są dostępne na www.ladygaga.com.

Trasa promuje album "The Fame Monster", który wydany został w Polsce w listopadzie 2009 roku. Płyta jest kontynuacją krążka "The Fame", który w 2008 roku zdobył nagrodę Grammy i zawierał hity "Just Dance" oraz "Poker Face". Łącznie krążki "The Fame" oraz "The Fame Monster" zostały sprzedane w liczbie 11,5 miliona egzemplarzy na całym świecie, a sprzedaż singli Lady Gagi "Just Dance", "Poker Face", "Lovegame", "Paparazzi", "Bad Romance" oraz "Telephone" przekroczyła liczbę 40 milionów. Teledyski do tych piosenek przekroczyły ponad bilion wyświetleń w internecie – Lady Gaga to pierwsza artystka, która osiągnęła taki wynik.

(organizator/onet.pl)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=8673