No i stało się...
Data: 26-02-2010 o godz. 00:05:00
Temat: Info


Off Festival przygotowywany przez frontmana Myslovitz Artura Rojka wynosi się z Masłowic

Nie przy Słupnej w Mysłwoicach a w katowickiej Dolinie Trzech Stawów odbędzie się piąty OFF Festiwal. W związku z ostrymi sporami lokalnych polityków Artur Rojek przenosi swój festiwal w zupełnie nowe miejsce. Katowice gościć będą offowy event od 5 do 8 sierpnia 2010 roku.

Udział w tegorocznej edycji potwierdzili już tacy artyści jak: The Fall, Anti-Pop Consortium, Efterklang, Matmos, Fennesza, Williama Basińskiego, Philipa Jecka, Lenny Valentino, Something Like Elvis, Indigo Tree, Tides From Nebula, duet Kucz/Kulka oraz projekt Prawatt & Mirna Ray. Kolejnych artystów i szczegółow dotyczących festiwalu możemy spodziewać się niebawem.

Wydawca płyt Nirvany i Soundgarden, Jonathan Poneman w jednym z wywiadów powiedział, zwracając się do Polaków, że jeśli przegapiliśmy tę imprezę, to jesteśmy frajerami. Ciekawe, co usłyszeliby teraz radni i Prezydent Mysłowic, kiedy nie potrafiąc wznieść się ponad podziałami i stracili imprezę, która była najlepszą z wizytówek tego miasta.

24 marca w Krakowie odbędzie się OFF Festival Club, czyli klubowa impreza zapowiadająca festiwal. W ramach tego projektu na scenie pojawią się: Mound Eerie, Chain And The Gang oraz No Kids.

Bilety dostępne w przedsprzedaży kosztują: 35 zł, w dniu koncertu ich cena wzrośnie o 10 zł.

(cgm.pl)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=7843