The Subways na 3. koncertach w Polsce
Data: 15-02-2010 o godz. 00:45:35
Temat: Koncerty


Nowa młoda nadzieja brytyjskiej sceny gitarowej na trzech koncertach w Polsce! Zespół The Subways owacyjnie przyjęty na Festiwalu w Jarocinie tym razem zagra trzy koncerty - 25 marca w krakowskim Klubie Loch Ness, 26 marca w poznańskim Eskulapie oraz 27 marca w warszawskiej Stodole.

The Subways to brytyjskie trio powszechnie uznawane przez branżowe media za nadzieję młodej gitarowej sceny indie. Mają na swoim koncie dwa krążki, wydany w 2005 album "Young For Eternity" oraz ubiegłoroczną płytę "All Or Nothing". Oba wydawnictwa spotkały się ze znakomitym przyjęciem angielskiej prasy muzycznej.

Dziennikarze podkreślali znakomity wokal lidera Billy'ego Lunna oraz przebojowość melodyjnych kawałków zawartych na obu płytach. Do największych przebojów grupy należą takie piosenki jak "Rock & Roll Queen", "Oh Yeah" czy "Girls & Boys".

Warto przypomnieć, że trio było gwiazdą Festiwalu w Jarocinie w 2008 roku- niezwykle entuzjastycznie przyjęty koncert Subways przez wielu został uznany za najważniejszy moment Festiwalu! Rok temu kapela wystąpiła dwukrotnie w Polsce - w Poznaniu i Warszawie zachwycając polską publiczność po raz kolejny!

(Go-ahead)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=7809