Za 10 dni NoMeansNo w Polsce
Data: 17-04-2007 o godz. 00:05:00
Temat: Koncerty


Trasa koncertowa grupy NoMeansNo po Polsce rozpocznie się 27 kwietnia w Warszawie. Dziś to jeden z najważniejszych zespołów alternatywnego grania na świecie. Szczerzy, szaleni, bezkompromisowi, bez patosu i nadęcia mają wciąż ochotę na realizowanie swoich wariackich pomysłów.

Podczas europejskiej trasy kanadyjscy weterani odwiedzą Warszawę, Gdynię, Bydgoszcz i Wrocław. Gości koncertów czeka wyśmienita porcja oryginalnego hardocore/punka z domieszką jazzu i funk.

Terminy koncertów:

27.04 Warszawa 'Proxima' + POTTY UMBRELLA, godz. 18:00

28.04 Gdynia 'Ucho' + POTTY UMBRLLA, godz. 18:00

29.04 Bydgoszcz 'Mózg' + PLUM, godz. 20:00

01.05 Wrocław 'Firlej' + POTTY UMBRELLA, godz. 20:00

NOMEANSNO zaczynali w dwuosobowym składzie, bas i bębny, niemal 25 lat temu. Dziś to jeden z najważniejszych zespołów alternatywnego grania na świecie. Mimo, że okres swojej największej świetności mają już za sobą, to wciąż konsekwentnie robią swoje. Szczerzy, szaleni, bezkompromisowi, bez patosu i nadęcia mają wciąż ochotę na realizowanie swoich wariackich pomysłów.

Tym razem zespół pojawi się na koncertach w Polsce w ramach trasy promującej ich ostatni, wydany po sześciu latach milczenia, doskonały album „All Roads Lead To Ausfahrt”, który można swobodnie postawić na półce obok genialnego „Wrong”.

(Independent)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=3599