Vonda Shepard już za 2 tygodnie
Data: 16-04-2007 o godz. 00:05:00
Temat: Koncerty


W sobotę, 28 kwietnia do Warszawy zawita i kwita Vonda Shepard.

Silna kobieta, subtelna wokalistka. Namiętny głos kultowego serialu Ally McBeal. Muzyczny głos serialu Ally McBeal, piękna kobieta, inteligentna autorka tekstów i niezwykle utalentowana wokalistka. Zachwycająca uroda w połączeniu z ciepłym, soulowym brzmieniem są sekretem jej sukcesu. Aretha Franklin naszych czasów trafia do kobiecych serc, bo świetnie je rozumie. Pragnie tego samego.

Vonda Shepard jest znana głównie za sprawą udziału w światowym hicie „Ally McBeal”, jednak już wcześniej była cenioną wokalistką. Płyty z muzyką z serialu sprzedały się w zawrotnym tempie w kilkunastu milionach egzemplarzy i na długo uplasowały się na szczycie światowych list przebojów. Mieszanka utworów autorstwa Shepard oraz coverów znanych soulowych i popowych przebojów przyniosła piosenkarce kilka platynowych płyt.

Znawcy muzyki porównują Vondę do Arethy Franklin i Diany Ross. Jest wszechstronną artystką i autorką inteligentnych, romantycznych tekstów piosenek. Śpiewa o tym, co ważne – Vonda jest głosem nowoczesnej przebojowej kobiety, pragnącej odnaleźć miłość. Wyróżnia ją emocjonalna dojrzałość i rezerwa, z jaką odnosi się do codziennych problemów. Dzięki ciekawej osobowości i głębokiemu, oryginalnemu głosowi potrafi tchnąć życie w legendarne standardy soulu, bluesa i popu, nadając im osobisty rys i uniwersalny wymiar. Vonda była nie tylko ważnym członkiem obsady, lecz również muzycznym głosem serialu i emocjonalnym sumieniem głównej bohaterki, nietuzinkowej Ally McBeal - idolki milionów kobiet na całym świecie.

Piosenki Shepard jako nieodłączny element towarzyszyły serialowej Ally w ważnych chwilach i wyrażały emocje, których ona sama nie potrafiła przekazać. Ich delikatne, ciepłe, soulowe brzmienie, w połączeniu z wyjątkową urodą i wibrującym głosem piosenkarki oczarowały miliony widzów. Zasiadając co tydzień za fortepianem w barze, w którym relaksowali się bohaterowie serialu, Vonda w niezwykły sposób otwierała duszę przed publicznością. Jej piosenki trafiają do serc, bo opowiadają o wielkich emocjach i codziennych troskach. Poruszają problemy bliskie wszystkim inteligentnym, ambitnym kobietom, które szukają w życiu miłości i szczęścia. Vonda występowała z Rodem Stewardem, Jacksonem Browne, Alem Jarreau oraz Indigo Girls. Wśród jej najbardziej znanych przebojów znajdują się sentymentalne i romantyczne utwory jak: „Maryland” i „Will You Marry Me”.

Bilety: 80 zł – 190 zł

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=3595