Tesco Value w RP
Data: 16-04-2007 o godz. 00:05:00
Temat: Koncerty


Zapraszamy na wiosenne koncerty w Polsce zespołu Tesco Value, który gra muzykę trudną do zdefiniowania, ale jak twierdzi lider jest to połączenie tanga, pop kabaretu, punka i inteligentnego rocka.

Po rocznej przerwie - zespół znów zachwyca Europę. Koncert warszawski będzie miał miejsce dnia 19 kwietnia (czwartek) w klubie Aurora.

"TESCO VALUE" to skandynawska formacja założona w 2000 roku przez polskiego emigranta - wokalistę i kompozytora Czesława Mozila (urodzony w Zabrzu - 1979), studiującego w Royal Danish Music Academy. Poza formacją myuzycy zespołu grają m.in. w Danish National Radio Symphony Orchestra - M. Entell, u boku pop gwiazd Andy Roda, Karen Busek - D. H. Davidsen. Zespół, jego koncerty i CD zyskały wielu fanów w Danii. Nie inaczej może być w Polsce - płyta demo prezentowana producentom koncertów i właścicielom klubów wzbudziła dużą sensację. Wszak muzyczne i odtwórcze połączenie dokonań Toma Waitsa, Lenny Kravitza, "Raz, dwa, trzy" dakje wyobrażenie i gwarancję, że musi być bardzo ciekawie czy wręcz fascynująco!

Skład: Czesław Mozil – ocal; Linda Edsjo – wibrafon; Karen Duelund Mortensen – saxofon; Martin Bennebo Pedersen - accordeon

(WarszawaOnLine)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=3594