Type O Negative przyjedzie w czerwcu
Data: 03-04-2007 o godz. 00:05:00
Temat: Koncerty


Na jedyny koncert w Polsce Type O Negative zawita 14 czerwca do warszawskiej Stodoły! Peter Steel i towarzysze promować będa najnowszy album "Dead Again".

Amerykanie i ich wersja metalu z gotyckimi wpływami to doskonały przykład na to, że ogromny sukces komercyjny może iść w parze z świetnymi recenzjami.

13 marca ukazuje się długo oczekiwany, najnowszy krążek TON: "Dead Again". Promujacy numer "These Three Things" już zagościł w radiostacjach i oficjalnej stronie zespołu. Wydany w 1993 roku album "Bloody Kisses" był pierwszą płytą w historii Roadrunner Records, która uzyskała status Złotego i Platynowego krążka. Sukces ten powtórzył kolejny album zespołu, wydany w 1996 roku "October Rust".

W trasę z najnowszym materiałem nowojorscy mistrzowie gotyku wyruszają już pod koniec marca. Ostatnio TON gościł w Polsce, gdzie dali rewelacyjny koncert warszawskiej Stodole w lipcu 2003 promując "Life Is Killing Me". W czerwcu tego roku zawitają z szóstym już w ich karierze studyjnym krążkiem. Poprzedni Peter Steel podsumował jako "(.)brzmienia pomiędzy The Beatles na kwasie a Black Sabbath". Tym razem również z pewnością nie zabraknie mrocznych i melodyjnych toksycznych stężeń. A w wersji live będzie można ich doświadczyć już 14 czerwca w Stodole!

Type O Negative + support – 14 czerwca, , Stodoła, godz. 19.00.

Więcej na www.metalmind.com.pl

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=3548