Fish: gwiezdna trasa w Polsce!
Data: 01-04-2007 o godz. 00:05:00
Temat: Koncerty


Fish, znany brytyjski wokalista i były lider słynnego zespołu Marillion, wystąpi jesienią z trzema koncertami w Polsce.

Fish, niekwestionowana ikona progresywnych dźwięków, zagra w Polsce trzy szczególne koncerty w ramach trasy „20th Anniversary of Misplaced Childhood”! W październiku muzyk zawita do Bydgoszczy, Warszawy i Krakowa. W 2005 roku minęło 20 lat od ukazania się „Misplaced Childhood”, należącego do krążków, które na zawsze zmieniły sposób pojmowania i odczuwania muzyki.

Już w 2005 Fish, namawiamy przez fanów i promotorów wyruszył w trasę koncertową „A Return to Childhood”, złożoną z jego solowego materiału, pamiętnego albumu i nieśmiertelnych utworów Marillion. Nareszcie usłyszymy go w Polsce! 1 października z przekrojowym repertuarem Fish wystąpi w bydgoskiej filharmonii, dzień póżniej w warszawskiej Stodole, a potem w krakowskim klubie Studio.

Fish, który w 1988 roku rozstał się z Marillion, ma na swoim koncie dwanaście studyjnych albumów. Ostatni krążek, „Field of Crows” , ukazał się w 2004 roku i jest ósmym solowym albumem w karierze Szkota.

Ich brytyjskie rocznicowe tournee z 2005 roku Fish wspomina jako jedne z najlepiej przyjętych koncertów w jego karierze, gdzie publiczność powitała ich wręcz euforycznie. W maju przyszedł czas na występy w Ameryce Południowej, gdzie odbiór przeszedł najśmielsze oczekiwania, a Fish i jego zespół dosłownie oczarowali słuchaczy w Argentynie, Peru, Chile, Brazylii i Wenezueli. Latem spędzili czas na występach w Europie, gdzie do pamiętnych należał ich występ podczas festiwalu Parkpop w Holandii, gdzie zgromadzili 200-tysięczną publiczność.

Koncert jest przeznaczony również dla osób niepełnoletnich. Jeśli nie skończyłeś jeszcze16 lat, to zapraszamy z jednym z rodziców

Ceny biletów
przedsprzedaż 85 zł
w dniu koncertu 95 zł

(Metal Mind Productions)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=3536