IV Ogólnopolski zlot fanów Madonny
Data: 26-02-2007 o godz. 00:05:00
Temat: Info


Po raz czwarty fani Madonny z całego kraju spotykają się na corocznym Ogólnopolskim Zlocie Fanów Madonny. Tradycyjnie we Wrocławiu - mieście okrzykniętym przez media polską stolicą fanów Madonny.

W tym roku organizatorzy obiecują niespodzianki, jakich na poprzednich zlotach jeszcze nie było. Jedną z nich jest welcome package - prezent powitalny dla wszystkich uczestników - specjalnie przygotowane torebki z gadżetami związanymi z Madonną. Podstawą jest jednak muzyka. Dźwięki największych hitów Królowej Popu serwowane przez DJ'ów R-tee69 & Miss Angela Magic będą rozbrzmiewać aż na dwóch parkietach: klubowym (remixy) i disco (wersje albumowe i na żywo połączone z wizualizacjami na telebimie).

O północy fanom zaprezentuje się Magdonna - polskie wcielenie Madonny - ekspresyjna tancerka, która przedstawi własne interpretacje utworów idolki. Całości dopełnią konkursy z nagrodami (m.in. prezenty od serwisu iplay.pl w postaci utworów Madonny i dzwonków real music oraz okulary słoneczne zaprojektowane przez samą gwiazdę z kolekcji "M by Madonna" ufundowane przez H&M).

Organizatorem zlotu jest www.MadonnaNewEra.com - jedna z największych i najstarszych na świecie stron o Madonnie - istniejąca już 8 lat. Zespół pracujący przy stronie za swój najważniejszy cel uznaje promowanie artystki na polskim rynku, m.in. poprzez regularne organizowanie podobnych imprez. Tym razem zlot poświęcony jest ostatniej produkcji piosenkarki - DVD z koncertu "Confessions Tour".

Impreza przy patronackim wsparciu MTV Polska odbędzie się 3 marca w jednym z najbardziej znanych wrocławskich klubów - położonej w sercu miasta klub'o'kawiarni Coffee Planet. Zaproszenia można nabyć za pośrednictwem specjalnego serwisu www.MadonnaParty.pl W pierwszym dniu sprzedaży w ciągu zaledwie 7 godzin zakupiono ponad 100 zaproszeń.

(MadonnaParty)





Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=3403