Setka na Method Mana
Data: 25-02-2007 o godz. 00:05:00
Temat: Koncerty


11 marca Method Man wystąpi w warszawskim klubie The Fresh. W sprzedaży jest ostatnie 100 biletów na ten koncert

Po tygodniu sprzedaży biletów na koncert Method Mana w klubie The Fresh w sprzedaży pozostało już tylko około 100 biletów. Osoby, które jeszcze nie zakupiły biletów, powinny pośpieszyć się do punktów sprzedaży.

Błyskawiczna sprzedaż biletów jest o tyle miłym zaskoczeniem, że nie rozpoczęła się jeszcze ani telewizyjna ani radiowa kampania reklamowa tego wydarzenia. Także dość wysoka jak na polskie kieszenie cena biletów nie okazała się być przeszkodą dla fanów doskonałego nowojorskiego rapu spod znaku Wu-Tang Clan. Ostatnie bilety można nabyć w sklepach działających w sieci Ticketpro.

Koncert Metha odbędzie się 11 marca w warszawskim klubie The Fresh (www.thefresh.pl), a przed Method Manem wystąpią: Pezet oraz Onar (promujący swoje nadchodzące wielkimi krokami płyty) oraz kolektyw DJski Potnijto. Przypomnijmy także, że dla wszystkich, którzy nabyli bilety na koncert Method Mana klub The Fresh przygotował niespodziankę - za okazaniem biletu na koncert Metha wstęp na jedyny w Polsce występ Roba Swifta z legendarnego składu The X-Ecutioners, który odbędzie się w niedzielę 25 lutego kosztował będzie tylko symboliczne 10 zł.

(WarszawaOnLine)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=3400