Pomoc dla Pawła
Data: 14-02-2007 o godz. 00:05:00
Temat: Info


„W piątek, 2 lutego wracając z warsztatów tanecznych jeden z naszych najlepszych zawodników, a jednocześnie jeden z najlepszych tancerzy w Polsce i na świecie w kat. Hip-Hop - Paweł Płoski,

Na dworcu kolejowym we Wrocławiu uległ poważnemu wypadkowi, w konsekwencji którego stracił lewą stopę oraz uległ licznym obrażeniom. Po konsultacjach z lekarzami, w dobie ogromnego postępu technicznego wierzymy a nawet wiemy, że Paweł dzięki odpowiedniej protezie będzie mógł nadal kontynuować swoją życiową pasję jaką jest taniec. Obecnie przygotowujemy go - do chyba najważniejszych zawodów w jego życiu - walki z własnymi słabościami.... Wiemy, że przygotowania te będą nie tylko ciężkie i żmudne, ale niestety bardzo kosztowne. Dlatego też Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Klub Sportowy Grawitacja" otworzyło osobny rachunek, gdzie wszystkie pozyskane środki zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację oraz umożliwienie Pawłowi w miarę szybko powrócić do Tańca.

Wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcą i mogą pomóc Pawłowi finansowo prosimy o wpłacanie darowizn na: sub-konto K.S. GRAWITACJA 97-10600076-0000-3300-0047-9448 w tytule "Pomoc dla Pawła"

W imieniu Pawła i całego Klubu Grawitacja chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim za cudowne, dodające otuchy i przywracające wiarę w ludzi wpisy na Księdze Gości. Szczególne podziękowania należą się p. Krzysztofowi Data, p. Zbyszkowi Zasadzie oraz Pawłowi Kokowskiemu. Ich doraźna pomoc i zaangażowanie bardzo pomogły Pawłowi i jego rodzinie funkcjonować we Wrocławiu. List Intencyjny Prezesa Polskiej Federacji Tańca p. Piotra Patłaszyńskiego " Pomoc dla Pawła"

W razie jakichkolwiek pytań oraz pomysłów na wsparcie klubu w działaniach na rzecz pomocy dla Pawła prosimy o kontakt pod nr 0-604-43-86-43”

(WArszawaOnLine)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=3354