Helenka i ''Śpiewające fortepiany''
Data: 11-02-2007 o godz. 00:05:00
Temat: Info


Helena Vondraczkova nie wystąpi w polskiej edycji "Tańca z gwiazdami", ponieważ przyjęła propozycję czeskiej telewizji na prowadzenie programu "Śpiewające fortepiany".

"Helenka jest tak zajęta udziałem w tym programie, że nawet nie miała czasu przyjść na pogrzeb Karela Svobody" - informuje słowacki dziennik.

Svoboda był autorem większości czeskich przebojów, śpiewanych m.in. właśnie przez Vondraczkovą, czy Karela Gotta. Jego najbardziej znanym dziełem w Polsce była muzyka do czołówki serialu animowanego pt. "Pszczółka Maja".

Autorom "Śpiewających fortepianów" głównie chodzi o zabawę, nie o ściganie się uczestników "za wszelką cenę". Vondraczkova program będzie prowadzić, a równocześnie będzie w nim śpiewać - wyjaśnia gazeta.

W listopadzie ubiegłego roku czeskie media informowały, iż znana piosenkarka będzie tańczyć w Polsce w telewizyjnym programie "Taniec z gwiazdami". Wcześniej uczestniczyła w słowackiej wersji programu - "Star Dance", odpadając po szóstej rundzie. Za występy w słowackim show zarobiła prawie 300 tys. koron (ok. 30 tys. zł).

(słowacki dziennik "Plus jeden den")

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=3339