Pokażą rzeczy Kylie Minogue
Data: 08-02-2007 o godz. 00:05:00
Temat: Info


W słynnym Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie od czwartku będzie można obejrzeć wystawę strojów scenicznych australijskiej piosenkarki i aktorki Kylie Minogue.

Jak podają organizatorzy ekspozycji, ich zamiarem było pokazanie, jak przez 20 lat zmieniał się wizerunek artystki. W muzeum wystawiono ponad 200 sztuk odzieży, nagród i akcesoriów, należących do słynnej Australijki. Wśród nich jest biała sukienka, w której Minogue wystąpiła w 1987 roku w teledysku do piosenki "I Should Be So Lucky", i kostium z kapturem znany z hitu "Can't Get You Out of My Head" z 2001 roku.

Podobno najbardziej niezapomnianym i - najwidoczniej - najbardziej cennym eksponatem są kuse złote szorty piosenkarki z teledysku do "Spinning Around", które wystawiono pod szkłem. Kostiumy Kylie będzie można podziwiać do 10 czerwca. Ekspozycja pojedzie też do Manchesteru i Glasgow. Wystawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Chętnych do jej obejrzenia jest tylu, że muzeum wprowadziło dla zwiedzających ograniczenia czasowe na podziwianie eksponatów.

(PAP)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=3320