150 mln $ dla The Police!!!
Data: 04-02-2007 o godz. 23:16:11
Temat: Info


Grupa The Police otrzymała propozycję wartą 150 milionów dolarów. Za tę kwotę trio miałoby wyruszyć w trasę po Europie i Ameryce.

Tyle pieniędzy zaproponował muzykom Michael Cohl, promotor formacji The Rolling Stones.

Gazety spekulują, że trio chce uczcić swój jubileusz międzynarodowym tournée. Prestiżowy magazyn muzyczny "Billboard" podaje nawet przybliżone daty koncertów. Według dziennikarzy amerykańskiego periodyku, rockmani prowadzą z promotorami negocjacje w sprawie występów w maju i czerwcu bieżącego roku. Koncertom, planowanym na początek w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, ma towarzyszyć wzbogacona o niepublikowane nagrania reedycja wszystkich płyt zespołu, którą planuje wytwórnia A&M.

Wydana w 1983 roku płyta "Synchronicity", będąca oryginalnym melanżem muzyki ska, reggae, punk, new wave i poetyckich tekstów Stinga, zaliczana jest do najważniejszych albumów w historii rocka.

Rok po premierze płyty, będąc u szczytu sławy, The Police zawiesili działalność. Muzycy poświęcili się działalności solowej i każdy z nich odniósł sukces. Największą karierę zrobił Matthew Gordon Sumner, czyli Sting.

(Hula Hop brrr)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=3300