Premiera soundtracku „Bad Boys: Ride or Die”
Data: 09-06-2024 o godz. 13:07:24
Temat: Info


Nareszcie jest! Gwiazdorska ścieżka dźwiękowa filmu „Bad Boys: Ride or Die”, czwartej części legendarnej serii filmów z udziałem Willa Smitha i Martina Lawrence’a, jest już dostępna. Album składa się z 10 świetnych utworów, które długo nie wyjdą nam z głowy!

Na płycie znaleźli się m.in. Black Eyed Peas, Will Smith, Sean Paul, Becky G, El Alfa, BIA, JID i Flo Milli. Fani serii mogli przygotować się na premierę filmu i soundtracku dzięki wydanemu niedawno „TONIGHT (Bad Boys: Ride Or Die)” w wykonaniu Black Eyed Peas i El Alfy z Becky G. Oprócz pełnego soundtracku, dziś ukazał się także oficjalny teledysk do „LIGHTS OUT” BIA i JID.

„Bad Boys” to jedna z największych współczesnych serii akcji Hollywood. Oficjalny soundtrack czwartego filmu to prawdziwa plejada gwiazd – na płycie dwukrotnie pojawia się Sean Paul, raz z Willem Smithem w „LIGHT EM UP”, a raz z TRUENO w tytułowym „Bad Boys”. Dwukrotnie usłyszymy też raperkę BIA, solo w „OH NO” oraz w duecie z JID w najnowszym singlu „LIGHTS OUT”. Soundtrack dodatkowo wzbogaciły latynoska gwiazda Becky G, uznana raperka Flo Milli, wschodząca gwiazda reggae Shenseea i znana w całym Nowym Jorku ScarLip. Wszyscy z artystów, którzy znaleźli się na płycie, pomogli zdefiniować kulturę dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom.

Various Artists
"Bad Boys: Ride or Die" - The Soundtrack
℗ 2024 Epic Records, a division of Sony Music Entertainment
Lista utworów: (czas. 24:46)
Premiera: 7 czerwca 2024

1. TONIGHT – Black Eyed Peas & El Alfa feat. Becky G (3:38)
2. LIGHTS OUT – BIA & J.I.D (3:18)
3. Mike T – ScarLip (2:47)
4. OH NO – BIA (1:37)
5. DUH! – Flo Milli (2:12)
6. Bam Bam – Shenseea & Myke Towers (2:55)
7. Brand New – 21 Lil Harold (2:33)
8. Flores Pa Ti – Becky G, Luísa Sonza & Papatinho (1:40)
9. LIGHT EM UP – Will Smith & Sean Paul (2:02)
10. Bad Boys – Sean Paul & Trueno (2:04)

Fani serii z niecierpliwością wyczekiwali soundtracku zwłaszcza po sukcesie „RITMO (Bad Boys for Life)” z poprzedniej części serii (2020). Utwór nagrany przez Black Eyed Peas i J. Balvina przekroczył rzadko osiągany miliard odtworzeń na YouTube.

Tego lata kultowi Bad Boys czyli Mike (Will Smith) i Marcus (Marin Lawrence) powracają w trzymającej w napięciu, pełnej akcji i przezabawnej czwartej komedii z serii. Tym razem jednak role się odwracają – to Mike i Marcus będą poszukiwani przez policję.

Film w reżyserii duetu Adil El Arbi & Bilall Fallah właśnie wszedł do kin. W filmie występują: Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Paola Nuñez, Eric Dane, Ioan Gruffudd, Jacob Scipio, Melanie Liburd, Tasha Smith, Rhea Seehorn, a także Tiffany Haddish i Joe Pantoliano.

(Barbara Popiołek - Sony MUsic PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=31297