Lauren Spencer Smith rozpoczyna sezon świąteczny nową muzyką
Data: 19-11-2023 o godz. 23:52:40
Temat: Info


Światowa sensacja popu i jedna z najciekawszych debiutantek Lauren Spencer-Smith (28.09.2003 Portsmouth, Anglia) świętuje sezon świąteczny potężnym wykonaniem kultowego„Santa Baby” oraz autorskim „Broke Christmas”.

W coverze Lauren prezentuje imponujące możliwości swojego głosu, natomiast w swojej piosence oddaje ciężar świątecznych wydatków. Oba utwory są już dostępne. Dodatkowo na początku miesiąca wykonany przez artystkę cover „Hallelujah” pojawił się ekskluzywnie w Apple Music jako część globalnej akcji Carols Covered.

Artystka wydaje świąteczne utwory na zakończenie przełomowego dla siebie roku. Mająca na koncie dwie platynowe płyty wokalistka i songwriterka zagrała pierwszą w karierze trasę, obejmującą 40 wyprzedanych koncertów na całym świecie. Laura promowała nią debiutancki album „Mirror” wydany nakładem Island Records/Republic Records. Na docenionej m.in. przez NPR, Billboard, Rolling Stone’a i wiele innych redakcji płycie znalazło się 15 poruszających, osobistych piosenek, w których Lauren snuje autobiograficzne opowieści, pozwalając słuchaczom przyjrzeć się jej życiu.

Autentyczne teksty pozwoliły artystce zgromadzić rzeszę fanów, co przełożyło się na ponad 4 mld streamów. Na „Mirror” znalazły się takie single jak będąca kwintesencją piosenki miłosnej rodem z 2023 r. „That Part”, zawierający wyrazy wsparcia dla osób, które mają złamane serca „Best Friend Breakup”, opowiadający o toksycznych relacjach „Fantasy” z gościnnym udziałem GAYLE i Em Beihold – bliskich przyjaciółek i współpracowniczek Lauren, a także platynowe w Stanach „Fingers Crossed” i „Flowers”. Na „Mirror” pojawiły się także uwielbiana przez fanów piosenka „Bigger Person” oraz będąca przedostatnim singlem „Do It All Again”, w której artystka przemyciła garść muzycznych i lirycznych easter eggów dla fanów.

(Lauren Spencer-Smith)

Lauren Spencer-Smith
"„Santa Baby" (3:51)
℗ 2023 Three Name Productions, Inc., under exclusive license to Island Records & Republic Records, divisions of UMG Recordings, Inc.
Premiera: 17 listopada 2023

„Krytycy szybko porównali jej talent do pisania autobiograficznych piosenek do umiejętności Taylor Swift i Olivii Rodrigo. To komplement, którego nie należy lekceważyć” EUPHORIA (okładkowy materiał wydania elektronicznego)

„Smith wyraża uczucie dynamicznego rozwoju i zmiany poprzez szczere ballady i ucho do melodii” – Rolling Stone

„Pamiętnikarska forma pisanych przez nią piosenek pozwala łatwiej się z nimi identyfikować” The Guardian

Potwierdzeniem sukcesu Lauren są m.in. zaproszenie jej do „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” czy „New Year’s Rockin’ Eve” Dicka Clarka czy występ na ubiegłorocznej gali MTV VMA. Spencer Smith była nominowana do People’s Choice Awards w kategorii Najlepsza młoda artystka, występując przy okazji na gali wręczenia statuetek, a Apple Music umieściło ją w gronie „5 Breakthrough Artists Of 2022”.

► https://en.wikipedia.org/wiki/Lauren_Spencer-Smith
► https://www.laurenspencersmith.com/
► https://www.facebook.com/LaurenSpencerSmith/
► https://www.instagram.com/laurenspencersmith/
► https://twitter.com/Iamlaurenmusic
► https://www.tiktok.com/@laurenspencersmith
► https://www.youtube.com/channel/UC5_0AVrgtXhtBObIFSX7JlA
► https://listen.tidal.com/artist/15662586
► https://open.spotify.com/artist/79AyR6ATpj2LTPxfb6FX50
► https://www.deezer.com/pl/artist/64656712
► https://music.apple.com/us/artist/lauren-spencer-smith/1462708784
► https://music.youtube.com/search?q=lauren+spencer-smith
► https://www.last.fm/pl/music/Lauren+Spencer-Smith
► https://soundcloud.com/lauren-spencer-smith

(Paulina Grabska - Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=29912