The Rolling Stones remiks „Mess It Up” Purple Disco Machine
Data: 18-11-2023 o godz. 23:02:23
Temat: Info


„Hackney Diamonds” The Rolling Stones trafiło na szczyty list bestsellerów w 19 krajach, przekraczając pół miliona sprzedanych egzemplarzy na całym świecie.Po wydaniu albumu „The Hackney Diamonds”, który z liczbą ponad pół miliona sprzedanych egzemplarzy był najchętniej kupowaną płytą tygodnia na całym świecie i numerem 1 w 19 krajach, The Rolling Stones prezentują remiks najnowszego singla „Mess It Up” autorstwa Purple Disco Machine.

The Rolling Stones
"Mess It Up" - Purple Disco Machine Remix (3:35)
A Polydor Records Release ℗ 2023 Promotone B.V., under exclusive licence to Universal International Music B.V.
Premiera: 17 listopada 2023

Niemiecki producent zyskał miano jednego z najbardziej uniwersalnych artystów na światowej scenie muzycznej. Na przestrzeni całej swojej kariery Purple Disco Machine zgromadził ponad 2 mld streamów, stał się również najlepiej sprzedającym się artystą wszech czasów w amerykańskim sklepie internetowym Beatport. Przygotowywał remiksy dla największych gwiazd na świecie, takich jak Dua Lipa, sir Elton John, Fatboy Slim, Lady Gaga i Ariana Grande i wielu innych. Twórcy chętnie zwracają się do niego, by wprowadził do ich nagrań swój pozytywny styl disco.

Purple Disco Machine otrzymał w tym roku nagrodę Grammy za najlepszy remiks. Docenienie jego wersji „It’s About Damn Time” Lizzo jest potwierdzeniem wpływu, jaki producent wywarł na dzisiejszą scenę, przywracając disco do głównego nurtu.

(The Rolling Stones)

„Hackney Diamonds” to pierwszy album z premierowym materiałym studyjnym od czasu wydanego w 2005 roku „A Bigger Bang”. The Rolling Stones od tego czasu nieustannie bili kolejne rekordy za sprawą wyprzedanych światowych tras koncertowych. W 2016 roku ukazał się nagrodzony Grammy album „Blue & Lonesome”. Na krążku znalazły się nowe wersje bluesowych kawałków, które pomogły stworzyć brzmienie grupy. Album podbił listy sprzedaży na całym świecie. W ubiegłym roku Stonesi występowali w ramach trasy Sixty przed niemal ćwiartką miliona fanów. The Rolling Stones sprzedali łącznie ponad 250 mln albumów na całym świecie.
„Hackney Diamonds” nagrane przez The Rolling Stones w składzie: Mick Jagger, Keith Richards, Ronnie Wood. To pierwsza w dorobku zespołu współpraca z producentem i muzykiem Andrew Wattem.

► https://pl.wikipedia.org/wiki/The_Rolling_Stones
► https://rollingstones.com
► https://www.facebook.com/therollingstones
► https://www.instagram.com/therollingstones/
► https://twitter.com/RollingStones
► https://www.tiktok.com/@therollingstones
► https://www.tiktok.com/@therollingstonesofficial
► https://www.youtube.com/user/therollingstones
► https://tidal.com/browse/artist/573
► https://open.spotify.com/artist/22bE4uQ6baNwSHPVcDxLCe
► https://www.deezer.com/pl/artist/11
► https://music.apple.com/us/artist/the-rolling-stones/1249595
► https://www.pinterest.co.uk/rollingstones50/
► https://www.last.fm/pl/music/The+Rolling+Stones
► https://soundcloud.com/rolling-stones-official

(Tino Piontek)


Za sprawą pseudonimu Purple Disco Machine Tino Piontek oddaje hołd swojemu funkowemu bohaterowi Prince’owi, a także słynącemu z tanecznego stylu zespołowi Miami Sound Machine, którego wokalistką była Gloria Estefan. Muzyczna tożsamość artysty klarowała się w klubach we wschodnich Niemczech, gdzie rozkwitła jego pasja do disco i house’u. Artysta oczywiście ewoluował od tego czasu, stając się wszechstronnym królem rozgłośni radiowych i platform streamingowych. Purple Disco Machine ma na swoim koncie mnóstwo kawałków, które dominowały europejskie zestawienia Airplay Chart, m.in. „Hypnotized”, „Fireworks”, „Dopamine”, „In The Dark” czy najnowszy, mający już ponad 150 mln streamów „Substitution”, który był nie tylko najczęściej odtwarzanym utworem w niemieckich rozgłośniach przez dziewięć tygodni, ale przyniósł także artyście szereg wyróżnień za najlepszy utwór taneczny od licznych stacji radiowych w całej Europie. Purple Disco Machine jest

Laureat Grammy ma na koncie taneczne remiksy dla takich gwiazd jak Dua Lipa, Mark Ronson, Foals, Calvin Harris, sir Elton John & Britney Spears, Fatboy Slim, Lady Gaga & Ariana Grande, Diplo & SIDEPIECE i wielu innych. Dowodząc swojej pasji do intymności parkietu, ceniony producent zagrał w ostatnich dwóch latach ponad 160 koncertów w Europie, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Południowej. Purple Disco Machine występował na takich festiwalach jak Coachella, Tomorrowland, Lollapalooza, Ushuaia Ibiza oraz Dreamland Pride w C

Jego wpływ na globalną scenę taneczną będzie odczuwalny także dla kolejnych pokoleń.

►https://en.wikipedia.org/wiki/Purple_Disco_Machine
►https://www.purplediscomachine.com
►https://www.facebook.com/purplediscomachine
►https://www.instagram.com/purple_disco_machine/
►https://twitter.com/PurpleDiscoM
►https://www.tiktok.com/@purplediscomachine_
►https://www.youtube.com/c/PurpleDiscoMachine/featured
►https://tidal.com/browse/artist/3765344
►https://open.spotify.com/artist/2WBJQGf1bT1kxuoqziH5g4
►https://www.deezer.com/pl/artist/1658572
►https://music.apple.com/de/artist/purple-disco-machine/357397685
►https://music.youtube.com/search?q=purple+disco+machine
►https://www.last.fm/pl/music/Purple+Disco+Machine
►https://soundcloud.com/purplediscomachine

(Paulina Grabska - Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=29905