Francis On My Mind w nowym singlu
Data: 02-10-2023 o godz. 22:50:40
Temat: Info


Poruszająca serca rumuńska piosenkarka i songwriterka Francis On My Mind powraca z porywającym singlem „This Is My Time”! Chwytliwy i pełny emocji singel „This Is My Time” zasługuje na sporo uwagi.

Inspirowany latami 80. rytm piosenki i i nostalgiczne gitary stanowią doskonałe tło dla emocjonalnego wokalu Francis.

Utwór porusza tematykę samorozwoju i rosnącej pewności siebie. Młoda artystka docenia obecną chwilę, która napełnia jej wewnętrzne dziecko nieopisaną radością.

(Francis On My Mind)

Francis On My Mind
"This Is My Time" (3:02)
℗ 2023 Universal Music Romania
Premiera: 29 września 2023

– „This Is My Time” to dla mnie wyjątkowa piosenka, którą napisałam, gdy byłam w Tallinie. Każdą linijkę pisałam ze łzami w oczach, tęskniąc za swoim dzieciństwem. Nagle uświadomiłam sobie, że w każdym wieku można być dzieckiem. Musiałam tylko nauczyć się zaakceptować to, które jest we mnie.

Każdy z nas pamięta chyba, jak czarujący wydawał się świat, gdy byliśmy dziećmi. Podnosząca na duchu piosenka przypomina beztroskę tamtych lat i napełnia słuchaczy dobrym samopoczuciem.

Francis On My Mind to nowa indie-popowa piosenkarka i songwirterka, która zasługuje, by znał ją świat – Riptide Mag

Francis On My Mind jest jedną z pierwszych nastoletnich artystów w Rumunii, którzy spróbowali swoich sił w tym gatunku. Jej poprzednie single były słuchane przez fanów z całego świata i trafiły na największe popowe i indie-popowe playlisty – Virgin Radio Romania

(Francis On My Mind)


Indie-popowa artystka cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jej ostatni utwór „I’m Alright” znalazł się w kampanii telewizyjnej HBO MAX, a piosenka „Swimming Pools” stała się integralną częścią soundtracku serialu „Tego lata stałam się piękna” („The Summer I Turned Pretty”).

Francis ma już na koncie ponad 7,8 miliona streamów oraz występy na Showcase at Waves Festival Vienna 2022, Romanian Creative Week 2023 i Live in Club Expirat.

Pochodząca z Onesti, a obecnie mieszkająca w Bukareszcie, artystka zaczęła śpiewać już jako dziecko. Po triumfach w wielu lokalnych talent shows, jako 16-latka stawiała pierwsze kroki w branży muzycznej, debiutując z singlem „On My Mind”.

Swoją muzyczną podróż kontynuowała kolejnymi singlami, które przyciągały rzesze nowych fanów. Artystka w pewnym sensie przypomina Birdy i Miley Cyrus, jednak jej sukces to zasługa nie inspiracji, a jej samej. Jej brzmienie, osobowość i teksty to powiew świeżości na współczesnej scenie indie-pop.

► https://www.facebook.com/francis.on.my.mind/
► https://www.instagram.com/francis.on.my.mind/
► https://twitter.com/francisonmymind
► https://www.tiktok.com/@francis.on.my.mind
► https://www.youtube.com/channel/UCUfJQl5TNRxYH8LUUECnG0A
► https://tidal.com/browse/playlist/b21f09f0-0fdb-49a4-88a3-1d3b5a23f8a5
► https://open.spotify.com/playlist/4twUKPaWgwmPQtRmBtCbhU
► https://www.deezer.com/en/playlist/7308950644
► https://music.apple.com/ro/artist/francis-on-my-mind/1488363981
► https://music.youtube.com/search?q=francis+on+my+mind
► https://www.last.fm/de/music/Francis+On+My+Mind
► https://soundcloud.com/francisonmymindofficial

(Paulina Grabska - Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=29589