Depeche Mode na żywo z Vinegar Hill
Data: 01-10-2023 o godz. 23:51:44
Temat: Info


Depeche Mode ujawnia dwa uderzająco odmienne aspekty wizualne utworu „My Favourite Stranger” – kolejnego singla z uznanego albumu „Memento Mori”.Pierwszy z nich to oficjalny teledysk w reżyserii Antona Corbijna. Klip zabiera widzów w podróż do nieznanego celu wraz z enigmatyczną postacią skrywającą pewną tajemnicę.

Teraz zespół podzielił się „My Favourite Stranger (Vinegar Hill Sessions)” – trzecim wykonem z serii intymnych aranżacji nagranych w studio Vinegar Hill na Brooklynie.

Zespół rozpoczął niedawno trzeci etap trasy Memento Mori World Tour. Trasa obejmie areny w całej Ameryce Północnej. Zimą Depeche Mode powróci do Europy. 27 i 29 lutego 2024 roku zawita do łódzkiej Atlas Areny.

Depeche Mode, którzy sprzedali ponad 100 milionów płyt i zagrali dla ponad 35 milionów fanów na całym świecie, pozostają nieustannie rozwijającą się i wyjątkowo wpływową siłą w muzyce.

(Depeche Mode / fot. Anton Corbijn)

24 marca, wraz z rozpoczęciem trasy, zespół wydał docenioną przez krytyków piętnastą studyjną płytę „Memento Mori” – pierwszą w dwuosobowym składzie (Dave Gahan i Martin Gore) po tragicznej śmierci współzałożyciela zespołu, Andrew „Fletcha” Fletchera w 2022 roku. Ze sprzedanymi już ponad dwoma milionami biletów, 110-dniowa trasa jest jedną z największych w historii Depeche Mode. Ogromne zainteresowanie występami skłoniło ich do przedłużenia trasy.

27 i 29 lutego 2024 – Atlas Arena, Łódź

Bilety wciąż są w sprzedaży


Depeche Mode sprzedali już ponad 100 milionów płyt i zagrali dla ponad 35 milionów fanów na całym świecie. Pozostają wciąż rozwijającą się i niezwykle wpływową siłą muzyczną. Nadchodzący album i trasa koncertowa stanowią otwarcie najnowszego rozdziału ich niezrównanego dziedzictwa.

►https://pl.wikipedia.org/wiki/Depeche_Mode
►http://depechemode.com/
►https://www.facebook.com/depechemode
►https://www.instagram.com/depechemode/
►https://twitter.com/depechemode
►https://www.youtube.com/channel/UCM-CWGUijAC-8idv6k6Fygw
►https://tidal.com/browse/artist/8877
►https://open.spotify.com/artist/762310PdDnwsDxAQxzQkfX
►https://www.deezer.com/pl/artist/545
►https://music.apple.com/pl/artist/depeche-mode/148377?l=pl
►https://music.youtube.com/search?q=depeche+mode
►https://pl.pinterest.com/nikakoltko/depeche-mode/
►https://depechemode.tumblr.com/
►https://www.last.fm/pl/music/Depeche+Mode
►https://soundcloud.com/depeche_mode

(Barbara Popiołek - Sony Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=29581