Dagga i Embers Horizon szturmują kluby! #NieRóbScenREMIX
Data: 01-10-2023 o godz. 00:07:06
Temat: Info


Dagga i Embres Horizon wypuścili energetyczny REMIX singla "Nie rób scen". Dagga, czyli Dagmara Czechura i Embers Horizon łączy przyjaźń i współpraca trwająca ponad 10 lat. Od dwóch lat razem tworzą jako zespół producencko-kompozytorski, pracując również jako "ghost writers" i "ghost producers".

Ta premiera to moment, w którym wychodzą z ukrycia i wznoszą się jak Feniks z popiołów.

„Nie rób scen” - mówi o sytuacji, gdy dwie osoby chcą być ze sobą, ale nie mogą… z wielu powodów. Jednak pragnienie i namiętność wygrywają! Ich relacja na zawsze staje się tajemnicą. Nie rób scen… dzisiaj liczymy się tylko MY – mówi Dagga o przekazie, jaki niesie ze sobą singel.

Dagga, Embers Horizon
"Nie rób scen - REMIX" (2:12)
℗ 2023 Dagga
Premiera: 28 września 2023

muz. Przemysław Puk, Dagmara Czechura, Natalia Ptak
sł. Martyna Matwiejczuk
produkcja muzyczna: Puk Music
Wydawca: Dagmara Czechura

(Dagga)

DAGGA – utalentowana wokalistka i utalentowana autorka piosenek. Absolwentka kierunku Musical i Choreografia na Akademii Muzycznej w Łodzi, ukończyła Studium Wokalistyki Estradowej, klasa Beaty Bednarz przy Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Współpracuje z producentami z różnych zakątków świata, takimi jak Polska, Stany Zjednoczone, Anglia, Holandia, Szwajcaria, Gwatemala, Dominikana i wielu innych. Jej utwory w języku polskim są efektem owocnej współpracy z Przemkiem Pukiem, który odpowiada za produkcję utworów takich artystów, jak Natalia Szroeder, Antek Smykiewicz, Grzegorz Hyży czy Mateusz Ziółko. Teledyski powstają dzięki kreatywnemu wsparciu polskiej firmy filmowej STYKKY MEDIA z Rzeszowa.

Ważniejsze przystanki na muzycznej drodze DAGGI:

Zdobyła kontrakt solowy w międzynarodowym programie AIM2FAME, organizowanym w Hiszpanii. Miała okazję uczyć się od najlepszych, m.in. CeCe Sammy, Johna Henny'ego, Jasona Anthony'ego Woodsa i Jonathana Josepha Harta. Wielką inspiracją dla niej była współpraca z choreografem Beyoncé, JaQuelem Knightem, oraz tancerzem Chrisem Grantem. Przez trzy lata była związana umową 360 z produkcją XCX Artists, reprezentowaną przez Geo Slama - hollywoodzkiego producenta muzycznego i songwritera z platynową płytą, pracującego w ekipie Red One, twórcy największych hitów dla takich artystów, jak: Lady Gaga, Pitbull, Jennifer Lopez, Michael Jackson i Shakira.

Jesienią 2020 roku, dzięki wyjątkowemu wykonaniu coveru utworu "Lady Gaga - Bad Romance", zdobyła największą ilość głosów słuchaczy w konkursie zorganizowanym przez radio RMF FM i wygrała drugą już edycję konkursu "Twoje 5 minut w RMF FM". Jest laureatką wielu konkursów, festiwali i programów talent show, m.in. The Four (Bitwa o Sławę - TV Polsat).

W 2022 roku odbyła trasę koncertową po Polsce jako sesyjna wokalistka DJ-a Drenchila. Współpracuje z Melo.Kids, Jane Good, Lesley Rains, Tomem Martinem, holenderską wytwórnią SOAVE i wieloma innymi, o których informuje na swoich profilach społecznościowych.

Mieszka między dwoma światami ze względu na swoją karierę zawodową. Dzieli swój czas między Nowy Jork a Polskę, co pozwala jej czerpać inspirację z różnych kultur i doświadczeń życiowych. W Nowym Jorku miała również okazję występować w Tribute Band, wcielając się w postaci takich ikon muzycznych jak Lady Gaga, J-Lo oraz Britney Spears. Charakteryzowała się na dane postaci i zachwycała publiczność swoimi energetycznymi i pełnymi życia występami scenicznymi. To nie tylko śpiewała, ale także tańczyła, przekształcając się w ulubione gwiazdy muzyczne. Od trzech lat intensywnie pracuje nad polskojęzycznymi utworami we współpracy z producentem Przemkiem Pukiem. Jej wszechstronność i pasja do tworzenia muzyki przyciągają uwagę słuchaczy i pozwalają jej kontynuować fascynującą podróż artystyczną.

► https://www.facebook.com/DaggaNow
► https://www.instagram.com/dagganow
► https://twitter.com/dagganow
► https://www.tiktok.com/@dagganow
► https://www.youtube.com/c/DaggaNOW/videos
► https://tidal.com/browse/artist/3521756
► https://open.spotify.com/artist/0I41eRborhL06flPueNFLE
► https://www.deezer.com/pl/artist/276497
► https://music.apple.com/us/artist/dagga/1456382074
► https://music.youtube.com/search?q=dagga
► https://soundcloud.com/dagga90181

EMBERS HORIZON - dynamiczny kolektyw producencki, który eksploruje szerokie spektrum muzyki elektronicznej i klubowej. Jan Bielecki, Paweł Mirowski i Fryderyk Bodzianowski to zawodowi muzycy, absolwenci Akademii Muzycznej w Łodzi. Po wielu latach indywidualnych działań, trzej przyjaciele postanowili połączyć swoje siły, tworząc energetyczne utwory, które podbijają światowy rynek muzyczny

(Beata Ejzenhart - Ismayilov - www.tekstyszytenamiare.plArtykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=29570