MANDEE i Sonia Maselik we wspólnym utworze „Powiedz Jak”!
Data: 30-09-2023 o godz. 23:17:29
Temat: Info


Po ogromnym sukcesie utworu „Superstar” z Marią Mathea oraz hitowym remiksie „Lato pocałuj mnie” bryskiej, MANDEE powraca z najnowszym, przebojowym utworem i aspiracjami do zdobycia kolejnych miejsc na szczytach radiowych i klubowych list przebojów. Sprawdźcie „Powiedz jak”!

MANDEE, a tak właściwie Mateusz Andrzejewski to niezwykle utalentowany producent, remikser i songwriter, który z każdym kolejnym utworem umacnia swoją pozycję na rodzimej oraz zagranicznej scenie muzycznej. Tym razem do współpracy zaprosił Sonię Maselik - wokalistkę, kompozytorkę i autorkę tekstów, która na swoim koncie ma m.in. udział w wielu programach typu talent show oraz wygraną w pierwszej edycji plebiscytu „Twoje 5 minut w Radio RMF FM”. Współautorka „Nie mów nic nikomu” - jednego z najchętniej granych utworów radiowych w 2020 roku oraz numeru „Tylko tu”, który podczas konkursu Premier w Opolu w 2022 roku zdobył nagrodę za najlepszą muzykę.

Mandee
"Powiedz jak" feat. Sonia Maselik (2:24)
℗ 2023 Magic Records
Premiera: 29 września 2023

Słowa: Sonia Maselik
Muzyka: Mateusz Andrzejewski
Produkcja: MANDEE
Miks & Mastering: MANDEE

Historia wspólnego utworu rozpoczęła się już 3 lata temu, a tak MANDEE opisuje proces jego powstania:

Z Sonią znamy się od kilku dobrych lat i już od dłuższego czasu chodził nam po głowy pomysł stworzenia wspólnego numeru. Niestety natłok obowiązków skutecznie nam to uniemożliwiał. Wszystko zmieniło się jednak w pandemii, w której każdy z nas miał więcej czasu i mógł podjąć się dodatkowych wyzwań. Odbyliśmy kilka spotkań online i stworzyliśmy wstępny zarys utworu. Ja zająłem się produkcją i muzyką, Sonia napisała tekst i stworzyła topline. W międzyczasie utwór dojrzewał do swojej ostatecznej formy, a w mojej głowie urodziły się kolejny pomysły na finalizację projektu. Takim oto sposobem prezentujemy dwie wersje utworu: jedną radiową, a drugą w bardziej klubowym, charakterystycznym dla mnie stylu.

(MANDEE / fot. Kewin Masłowski)


MANDEE to DJ i producent, na którego koncie, poza remixem utworu bryskiej (Złota Płyta, prawie 9 mln odtworzeń na Youtube i ponad 8 mln streamów na Spotify), znajdują się także takie hity jak: „Coco Jambo” (19 mln YouTube), „Don’t Go” (13 mln) czy „Superstar” (3 mln YouTube, ponad 1 mln Spotify), dzięki któremu otrzymał nominację do Eska Music Awards. MANDEE został kilkukrotnie wyróżniony Złotymi Płytami, Czterokrotnie Platynową i Diamentową Płytą, a utwory wyprodukowane i współtworzone przez artystę zyskały ponad 300 mln odtworzeń na YT.

►https://pl-pl.facebook.com/mandeemusicofficial
►https://www.instagram.com/deejaymandee/
►https://www.tiktok.com/@mandeemusic
►https://www.youtube.com/channel/UC1FWZGoB2qJwdS7kEj0cT4Q
►https://tidal.com/browse/artist/5404423
►https://open.spotify.com/artist/6a4gktA9Wfk9XCOwl7SrA8?si=O
►https://www.deezer.com/en/artist/4840594
►https://music.apple.com/pl/artist/mandee/427387837?l=pl
►https://music.youtube.com/search?q=mandee
►https://www.last.fm/pl/music/Mandee
►https://soundcloud.com/man_dee

(Marta Kępczyńska - Magic Records/Global Records PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=29568