„Niepewność” IGNACEGO
Data: 30-09-2023 o godz. 22:38:20
Temat: Info


IGNACY (Ignacy Błażejowski) ostrzy apetyt przed premierą debiutanckiej płyty. „Niepewność” to ostatni singel zapowiadający pierwszy album artysty. Premiera „Central Park” już 20 października!

- „Niepewność” to moja konfrontacja ze swoją nieśmiałością i próba pokazania tego, jak cenna w dostrzeżeniu siebie może okazać się relacja z drugim człowiekiem. Niepewność często nie pozwala nam iść do przodu - nadmiernie analizujemy rzeczywistość i wpadamy w dołki wykopane przez samych siebie - mówi o singlu IGNACY


Ignacy
"Niepewność"
℗ 2023 Polydor, a division of Universal Music Polska
Premiera: 28 września 2023

Tekst: IGNACY
Muzyka: IGNACY, Leon Krześniak
Produkcja: Leon Krześniak
Miks: Leon Krześniak, Bartek Kopyt
Mastering: Bartek Kopyt

Z pewnością, IGNACY to jedna z najjaśniej wschodzących gwiazd na firmamencie polskiej muzyki, a nadchodząca płyta i trasa koncertowa na długo zostanie w głośnikach miłośników rodzimej sceny.

Na swoim debiutanckim albumie IGNACY zaprasza na spacer po tytułowym „Central Parku”. Przechadzce towarzyszyć będą obserwacje nad otaczającym go światem. Debiutancki album zawiera jedenaście utworów, w tym nominowany do Fryderyka, przebojowy „Czekam na znak”. Pojawiają się na nim również wyjątkowe gościnie: Paulina Przybysz i Zalia.


Ignacy
"Central Park"
℗ 2023 Polydor, a division of Universal Music Polska
Lista utworów:
Premiera: 20 października 2023

1. Samoloty (2:34)
2. Central Park
3. To co mam (3:14)
4. Frankenstein
5. Koniec
6. Centerlude
7. Niepewność (2:54)
8. Czekam na znak (3:18)
9. Roślinki feat. Paulina Przybysz
10. Niedosyt feat. Zalia

Premierze albumu towarzyszyć będzie trasa koncertowa. Jesienią muzyk odwiedzi 7 polskich miast: Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawę, Gdańsk i Szczecin! tu kupisz bilety

IGNACY / fot. Bartosz Kordek)


IGNACY - utalentowany i skromny autor platynowego „Czekam na znak”, radiowego przeboju nominowanego do nagrody Fryderyk 2023. Szturmem podbił serca słuchaczy, o czym świadczy jego udział w programie Spotify Radar. Z nietuzinkową wrażliwością tworzy błogie melodie liryczne teksty, opisujące rozterki i tęsknoty swojego pokolenia. Na żywo hipnotyzuje, o czym przekonać się mogli uczestnicy m.in. Męskiego Grania, Next Fest, Łódź Summer Festival, Edison Festival oraz fani zespołu Lemon, który to supportował podczas ich trasy. Jesienią usłyszymy go na pierwszej klubowej trasie. Tego nie można przegapić! Na swoim debiutanckim albumie IGNACY zaprasza na spacer po tytułowym „Central Parku”. Przechadzce towarzyszyć będą obserwacje nad otaczającym go światem, pełnym różnorodności, czasem sprzeczności. Podczas wspólnej wędrówki, do słuchacza dołączą opowieści o emocjach ujętych z różnych perspektyw. Znajdzie tam radość, smutek, gniew, poczucie wyobcowania, niepewność, przesyt, niedosyt.

► https://www.facebook.com/Ignacy.Blazejowski/
► https://www.instagram.com/ignacyblazejowski/
► https://www.tiktok.com/@ignacyblazejowski?
► https://www.youtube.com/channel/UCj6j1BW3OCg9X3640QK_Fmw
► https://listen.tidal.com/artist/10659563
► https://open.spotify.com/artist/5mt9e0UV7KJnXLbPjSCZXu
► https://www.deezer.com/en/artist/6079278
► https://music.apple.com/us/artist/ignacy/1438526323
► https://music.youtube.com/search?q=ignacy
► https://www.last.fm/pl/music/Ignacy

(Karolina Strzałkowska - Polydor Records PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=29567