The Chemical Brothers z nowym singlem „No Reason”
Data: 17-03-2023 o godz. 22:15:03
Temat: Info


łów w historii muzyki elektronicznej The Chemical Brothers, powraca z nowym singlem! „No Reason” nie bez powodu jest najważniejszym punktem ich ostatnich występów.„No Reason” to pierwsze nowe wydawnictwo The Chemical Brothers od 2021 roku. Zespół pracuje obecnie nad kontynuacją cieszącego się uznaniem krążka „No Geography” z 2019 roku. Premierze towarzyszy surrealistyczny klip w reżyserii Smith & Lyall z choreografią i tańcem Gecko Theatre – zna ich każdy, kto w zeszłym roku miał szczęście zobaczyć zespół na żywo.

„No Reason” został zmasterowany w jakości Dolby Atmos przez Gilesa Martina w Abbey Road Studios. Wcześniej Martin nadzorował także remastering katalogu The Beatles.

The Chemical Brothers
"No Reason" (4:00)
℗ An EMI / Virgin Records release; ℗ 2023 The Chemical Brothers, under exclusive license to Universal Music Operations Limited
Premiera: 17 marca 2023

Singel ukaże się również na limitowanym 12-calowym czerwonym winylu. Znajdzie się na nim także niewydany wcześniej kawałek „All Of A Sudden”. Winyl ma mieć premierę 28 kwietnia i jest już dostępny w przedsprzedaży.

(The Chemical Brothers)


The Chemical Brothers to jeden z najbardziej wpływowych zespołów w historii muzyki elektronicznej. Grupa już od trzech dekad udowadnia, że nie ma sobie równych. Mają na koncie dziewięć albumów, które sprzedały się w ponad 13 milionach egzemplarzy oraz blisko 20 milionów sprzedanych singli. Ich utwory odtworzono już ponad 3 miliardy razy.

► https://pl.wikipedia.org/wiki/The_Chemical_Brothers
► https://www.thechemicalbrothers.com
► https://www.facebook.com/ChemicalBros
► https://www.instagram.com/thechemicalbrothers/
► https://twitter.com/chembros
► https://www.tiktok.com/@chemicalbrothersofficial
► https://www.youtube.com/TheChemicalBrothers
► https://tidal.com/browse/artist/9124
► https://open.spotify.com/artist/1GhPHrq36VKCY3ucVaZCfo
► https://www.deezer.com/en/artist/81
► https://music.apple.com/us/artist/the-chemical-brothers/3726283
► https://soundcloud.com/thechemicalbrothers

W tym roku The Chemical Brothers zagrają na wielu festiwalach. 12 sierpnia zawitają do Polski, aby wystąpić w Chorzowie w ramach FEST Festival.

(Paulina Grabska - Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=28257