Kali Uchis ujawnia gości z nadchodzącej płyty
Data: 30-01-2023 o godz. 21:14:45
Temat: Info


Zdobywczyni nagrody Grammy, Kali Uchis (July 17.07.1994 Pereira, Kolumbia), po premierze świetnie przyjętego singla „I Wish You Roses”, potwierdziła wyczekiwaną datę premiery swojej nowej płyty oraz zdradziła, kogo usłyszymy gościnnie na krążku.

Nowa płyta Kali Uchis będzie nosić tytuł „Red Moon in Venus” i ukaże się 3 marca. Artystka tak wyjaśnia tytuł: – Miłość to główne przesłanie. „Red Moon in Venus” to ponadczasowa, płomienna ekspresja pożądania, złamanego serca, wiary i szczerości; odzwierciedlenie kobiecości Księżyca i Wenus, które współpracują, by takie elementy jak miłość i domowe życie świetnie ze sobą współpracowały. Płyta reprezentuje wszystkie poziomy miłości: kończenie relacji z miłością, robienie miejsca na nowe uczucie, a także miłość do samego siebie. Wielu astrologów uważa, że krwawy Księżyc może nieźle namieszać w emocjach, a ja myślę, że moja nowa płyta świetnie będzie to reprezentować.

Na płycie „Red Moon in Venus” znajdzie się 15 utworów, a gościnnie usłyszymy Summer Walker, Dona Tolivera oraz Omara Apollo.

Kali Uchis
"Red Moon in Venus"
℗ 2023 Geffen Records
Lista utworów:
Premiera: 3 marca 2023

1. In My Garden
2. I Wish You Roses (3:45)
3. Worth The Wait ft. Omar Apollo
4. Love Between
5. All Mine
6. Fantasy ft. Don Toliver
7. Como Te Quiero Yo
8. Hasta Quando
9. Endlessly
10. Moral Conscience
11. Not Too Late (Interlude)
12. Blue
13. Deserve Me ft. Summer Walker
14. Moonlight
15. Happy Now

(Kali Uchis)


W ubiegłym roku Uchis wygrała trzy Billboard latin Awards, dwie Billboard Music Awards oraz American Music Award. W 2021 artystka zdobyła pierwszą w karierze Billboard Latin Music Award za hiszpańskojęzyczny album „Sin Miedo (del Amor y Otros Demonios) ∞”. To na tym krążku znalazł się wielki światowy hit „telepatia”, który do tej pory zgromadził ponad 2 miliardy streamów. Jest także najdłużej utrzymującą się w Billboard Hot 100 hiszpańskojęzyczną piosenką solowego artysty. Hit gościł w zestawieniu rekordowe 23 tygodnie. Również w 2021, Kali wygrała pierwszą w karierze Grammy, a także szereg innych wyróżnień, w tym Premios Nuestra Tierra i Univision Premios Juventud. Gościła na okładce „Office Magazine”, występowała w „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” i zagrała trasę w Ameryce Południowej z Tylerem, The Creatorem.

Niedawno Kali wydała klip live do wydanej w 2015 roku piosenki „Melting”, która została ponownie odkryta przez społeczność TikToka i stała się wielkim hitem.

Wychowana między Wirginią a Kolumbią, Kali Uchis zyskała rozgłos w 2015 roku dzięki projektowi „Por Vida”. Jej debiutancki album z 2018 roku, „Isolation”, zdobył szerokie uznanie krytyków i znalazł się na wielu listach best of, w tym w „Rolling Stone”, Pitchforku, „NPR” i „Vulture”. Uchis współpracowała i dzieliła sceny z takimi gwiazdami jak SZA, Gorillaz, Jorja Smith, Diplo, Major Lazer, Snoop Dogg, Kaytranada czy Leon Bridges. Podróżowała po całym świecie, dając uznane sety na najważniejszych festiwalach, w tym m.in. na Open’er Festival.

► https://en.wikipedia.org/wiki/Kali_Uchis
► http://kaliuchis.com/
► https://www.facebook.com/KaliUchis
► https://www.instagram.com/kaliuchis/
► https://www.twitter.com/KALIUCHIS
► https://www.tiktok.com/@kaliuchis
► https://www.youtube.com/c/KALIUCHIS/featured
► https://tidal.com/browse/artist/7337530
► https://open.spotify.com/artist/6MaM9ZaORjgTKFTaHOTk9k
►https://www.deezer.com/pl/artist/6043160
►https://music.apple.com/us/artist/kali-uchis/894731301
► https://soundcloud.com/kaliuchis

(Paulina Grabska - Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=27878