Duncan Laurence chce wszystkiego
Data: 02-12-2022 o godz. 01:34:06
Temat: Info


Duncan Laurence (11.04.1994 Spijkenisse, gmina Nissewaard na wyspie Putten w Holandii) powraca z porywającym singlem, który umili przedświąteczne wieczory. „I Want It All” to chwytająca za serce oda do prawdziwej miłości na dobre i na złe.

Laurence napisał utwór razem z autorem piosenek Jordanem Garfieldem (prywatnie jego narzeczonym) oraz z producentami Leroyem Clampittem (Dua Lipa, Justin Bieber) i Paulem Phamousem (Frank Ocean, Nick Jonas).

– Szukając miłości, zawsze marzyłem o kimś, kto zostanie ze mną, gdy minie faza „miesiąca miodowego”. O kimś, kto kochałby mnie na dobre i na złe, mimo wzlotów i upadków – wyjaśnia Duncan Laurence. – Zmęczyłem się ludźmi, którzy chcieli związku, ale poddawali się, kiedy sprawy się komplikowały. Prawdziwa miłość to nie bajka, to coś, nad czym codziennie pracujesz i o co codziennie walczysz. To właśnie znaczy dla mnie „I Want It All”.

„I Want It All” jest kontynuacją „Electric Life” – pierwszego singla z nadchodzącego albumu, który ukaże się na początku 2023 roku. W tym miesiącu artysta opublikował klip z akustycznym wykonaniem piosenki (). Niedawno współpracował także z wokalistką, autorką tekstów i producentką Rosą Linn nad uznanym przez krytyków „WDIA (Would Do It Again)”.

Przełomowy singel Duncana „Arcade” ma obecnie ponad 10 miliardów streamów na całym świecie i pokrył się złotem i platyną w 37 krajach. Po zwycięstwie w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2019 roku, „Arcade” zajął 1. miejsce na światowej liście Spotify i zdobył ponad 56 miliardów wyświetleń na TikToku. Singel znalazł się na niezliczonych międzynarodowych listach przebojów: zajął 1. miejsce w 5 krajach. Jako pierwszy zwycięzca Eurowizji od 45 lat trafił na listę Billboard Hot 100 (Top 30), pojawił się także w Top 30 w Wielkiej Brytanii, był 10. najczęściej shazamowanym utworem na świecie i 9. najpopularniejszym utworem w amerykańskim radiu. Poza uznaniem prasy, w tym „The New York Times”, utwór spodobał się między innymi Kelly Clarkson, która zaprezentowała cover we własnym programie.

(Duncan Laurence)

Duncan koncertował w całej Europie, był gwiazdą festiwali, otrzymał wiele międzynarodowych nagród (w tym nagrodę Edisona za najlepszą popową piosenkę roku) oraz występował na żywo w „TODAY Show” i u Ellen, gdzie wykonał „Arcade” w duecie z amerykańską artystką FLETCHER. W Polsce widzowie mogli niedawno oglądać gwiazdora w finałowym odcinku 13. edycji „The Voice of Poland”, gdzie wykonał utwory „Electric Life” i „Arcade”.


Pochodzący z małego miasteczka Spijkenisse w Holandii Duncan Laurence wywołuje coraz większe zamieszanie na muzycznej scenie, za sprawą wyzywających, pozbawionych upiększającego filtra tekstów, porywających melodii i niepokornego zacięcia. Duncan zdobył rozgłos dzięki wygranej w Eurowizji. Następnie wydał platynowy singel „Arcade”, który obecnie ma ponad miliard odtworzeń. Teraz wokalista do swego poruszającego katalogu dodaje cover popowego i filmowego szlagieru, pozostając cały czas w 100% autentycznym.

►https://pl.wikipedia.org/wiki/Duncan_Laurence
►https://www.duncanlaurence.nl
►https://www.facebook.com/itsduncanlaurence/
►https://www.instagram.com/itsduncanlaurence/
►https://twitter.com/dunclaurence
► https://www.tiktok.com/@duncanlaurence
►https://www.youtube.com/channel/UCVMEzOpEtWtS9-krJPbf22w https://tidal.com/browse/artist/8549155
►https://open.spotify.com/artist/3klZnJvYGIbWritVwQD434
►https://music.apple.com/nl/artist/duncan-laurence/1209181560

Duncan Laurence
„I Want It All” (3:12)
℗ 2022 Yellowfield Records B.V., under exclusive license to Universal Music, a division of Universal International Music B.V.
Premiera: 25 listopada 2022

(Paulina Grabska - Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=27544