Gono prezentuje singel wyprodukowany z Michałem Aniołem
Data: 20-11-2022 o godz. 21:57:44
Temat: Info


Gono prezentuje singel wyprodukowany razem z Michałem Aniołem. “Atleta” to odpowiedź na kryzys relacyjny pokolenia millenialsów

Utwór “Atleta” jest odpowiedzią artystki na kryzys relacyjny pokolenia millenialsów. W sposób bezkompromisowy rozprawia się z tytułowym Atletą, który w relacjach toczy grę daleką od zasad fair play. Uczucia są częstą rozprawką utworów, ale ten niemalże przeszywa swoją szczerością od pierwszych wersów.

Za produkcję utworu odpowiada Michał Anioł, jeden z najbardziej docenionych producentów ostatnich lat. Zderzenie tanecznego bitu z tekstem, który bezwzględnie opisuje przebieg relacji dwóch osób bez happy endu, to znak rozpoznawczy GONO. Zarówno w singlu “Atleta” jak i w pierwszym singlu - “Honda” artystka nie pozostawia słuchacza obojętnym na opowiadaną przed siebie (a może i swoją?) historię.

"aktorstwo to moja pasja i zawód, ale to muzyka jest ze mną od zawsze. Kiedy tworzę własne piosenki, czuję totalne spełnienie. Mogę się w nich... wyżyć. i czuję, że mam z czego. Jeśli moje numery poruszą sercem i wrażliwością chociaż jednej osoby to warto, żebym to robiła.

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, co "Atlety" (czy "atletki") nigdy nie spotkał lub nie pokochał. Czuję, że z tekstem tej piosenki może utożsamić się wiele osób, mam ochotę wyrazić swój sprzeciw wobec takich historii i czuję ogromną satysfakcję, że mogę to zrobić prezentując swoje autorskie piosenki.

A ten, kto będzie chciał potańczyć do świetnej muzyki, nie zważając na tekst, na pewno również poczuje charakterystyczny beat jednego z najlepszych producentów w Polsce.” - mówi Gono.

(GONO)


Gono, czyli Małgorzata Majerska to młoda wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów oraz aktorka telewizyjna również występująca na deskach teatrów. Po ukończeniu Akademii Teatralnej w Warszawie rozpoczęła pracę nad debiutanckim albumem muzycznym. Pomimo młodego wieku ma na koncie spory bagaż doświadczeń, który bezkompromisowo i zero-jedynkowo opisuje w swoich tekstach. Gono to niebywała kobieca siła, ambicja, współpraca z najlepszymi producentami i bezgraniczna szczerość.

►https://www.instagram.com/gosia.gono/
►https://listen.tidal.com/artist/35438506
►https://open.spotify.com/artist/1ZFgCfuGcbKIYsXIDt6ivC
►https://music.apple.com/tn/artist/gono/1556876584
►https://music.amazon.com/albums/B08Y5XT36C


GONO
"Atleta" (3:25)
℗ 2022 GONO
Premiera: 18 listopada 2022

Lyrics: Małgorzata Majerska GONO
Music Produced by: Małgorzata Majerska GONO & Michał Ciechanowicz
Producer: Michał Ciechanowicz
Miks & Mastering: Mateusz Gudel

(Adrianna Rosińska - Na Lekko )
Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=27461